Skocz do zawartości
HighestEru

Plama na ekranie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dziś nawet nie wiem kiedy zrobiło mi się na telefonie takie o to przebarwienie na wyświetlaczu. Wszystko oczywiście działa ale niepokoi mnie ta plama. Prosze o pomoc. Poniżej zdj .

post-114771-14255750536917_thumb.jpg

używaj opcji edytuj //GeoHot

Edytowane przez GeoHot
    dwaa razy to samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz folię?

To pewnie powietrze pod nią cy cuś takiego ;-)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam folii :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam,

Dziś nawet nie wiem kiedy zrobiło mi się na telefonie takie o to przebarwienie na wyświetlaczu. Wszystko oczywiście działa ale niepokoi mnie ta plama. Prosze o pomoc. Poniżej zdj .

[ATTACH]88463[/ATTACH]

używaj opcji edytuj //GeoHot

Wysyłam telefon do serwisu, wygląda na rozlaną matrycę wyświetlacza. Pytanie brzmi czy uszkodzenie nie jest mechaniczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy są szanse ze dotyk mi siadzie przez to? Bo ta plamka jakoś mi nie przeszkadza bardzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KelasK

W ostatnich tygodniach kupiłem 3 nowe telefony różnych firm i każdy miał jakieś wady ekranu, głównie wypalone pixele. Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że ostatnio te wyświetlacze smartfonów są jakby gorszej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie co na razie wstrzymuję się z gwarancją gdyż po "odsysaniu" przyssawką ekranu i ogrzewaniu go suszarką ta plamka z dnia na dzień robi się coraz mniejsza. Jest już 4x mniejsza niż ta w 1. poście. Mam nadzieję że sama zniknie :P Nie mam niestety możliwości oddać go na gwarancję póki co, potrzebny mi telefon, a zastępczego jako tako nie mam. Z resztą ważne że oprócz wizualnego uszczerbku wszystko inne działa jak należy.

Dzis stało sie. Plamka całkowicie zniknęła :D

Edytowane przez rix98

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bulin

Mnie to samo dopadło. Co dokładnie robiłeś ta.suszarka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiec tak ogrzewalem powierzchnie na której było prxebarwienie aż całkowicie zniknęło. Po wystygnieciu ono wracało wiec robilem tak kilka razy. Później plamka była juz 1/3 mniejsza, wziąłem wiec przyssawke i odciagalem jakby delikatnie ekran do gory. Pomogło to zniwelować jakieś 20℅. Później zostawilem telefon na kilka dni by sobie leżał ekranem w dol i dziś juz nie ma śladu :)

Wszystkim posiadaczom radze uważać gdyż te ekrany bardziej niż inne są podatne na właśnie takie cos. Moja powstała w wyniku trzymania go w kieszeni a później usadowienia się z nim na łóżku xd

Tapnięte z Dell Venue 8 przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wiec tak ogrzewalem powierzchnie na której było prxebarwienie aż całkowicie zniknęło. Po wystygnieciu ono wracało wiec robilem tak kilka razy. Później plamka była juz 1/3 mniejsza, wziąłem wiec przyssawke i odciagalem jakby delikatnie ekran do gory. Pomogło to zniwelować jakieś 20℅. Później zostawilem telefon na kilka dni by sobie leżał ekranem w dol i dziś juz nie ma śladu

Wszystkim posiadaczom radze uważać gdyż te ekrany bardziej niż inne są podatne na właśnie takie cos. Moja powstała w wyniku trzymania go w kieszeni a później usadowienia się z nim na łóżku xd

Czyli tak jak myślałem, wcisnąłeś za mocno ekran. Jakbyś wysłał do serwisu mogli by unieważnić gwarancję lub naprawa serwisowa odpłatna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi