Skocz do zawartości
HighestEru

Plama na ekranie

Rekomendowane odpowiedzi

moglby ktos ponownie wrzucic zdjecie na jakis serwer hostingowy?

Plamy występujące na środku wyświetlacza, przemieszczające się pod naciskiem, są wymieniane gwarancyjnie na nowe wyświetlacze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam plame widoczną na białym tle, taki jakby cień na wyświetlaczu,widac to w aplikacji Lcd Test. Wczasie normalnego użytkowania tego nie widać. Zastanawiam się nad oddaniem na gwarancję, nie wiecie czy wymieniają sam wyświetlacz czy cały front?

Nie uśmiecha mi się znów czekac dwa tygodnie na telefon, wcześniej robili mi głośnik bo dzialał tylko po nacisnięciu telefonu na jego wysokosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten problem dotyczy wielu m2. U mnie działo się to z 10 razy, ale za każdym razem schodziło, kolega musiał oddać do serwisu. Nie wiem od czego to zależy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ProFon

Ja przez przypadek położyłem rękę na telefonie przez chwile i tez miałem ta plamę ale miałem kolo siebie laptopa gorącego jak piekarnik na 5 sekund położyłem obok kratki wentylacyjnej juz 2 dni wszystko jest ok.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to powietrze które dostaje się do środka. Ogrzewanie najwyraźniej daje dobry efekt :-)

Edytowane przez henieczek87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to nie powietrze, to wilgoć, w tych modelach lcd nie jest klejony do digitizera klejem uv, tylko taśmą dookoła co może powodować taki efekt gdy urządzenie zawilgotnie a ekran jest rozgrzany, poprostu usterka techniczna.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to jest i jak się tego pozbyć ? Jak dotykam to się rusza i wraca na swoje miejsce zawsze ....

IMAG2484.jpg

Edytowane przez mattaj86
    Połączyłem Twój temat z identycznym tematem już istniejącym. Wstawiłem grafikę w spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddaj do serwisu, jeśli jeszcze masz gwarancję. Wymieniają bez problemu, bo sam tak miałem na początku. Niektórzy podobno radzili sobie domowymi metodami, ale ich już musisz poszukać na forum gdzieś w tym dziale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yarot

dokładnie jak pisze kuba_bed oddaj do serwisu. W tydzień masz naprawione. Niestety pomimo prośby o nie czyszczenie telefonu, został wykasowany i wgrany został najnowszy firmware.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mattaj86

No nie jest ani wodą ani powietrze. Po prostu wyświetlacz przykleił się do dotyku poprzez nacisk. Po jakimś czasie powinno wrócić do normy. Miałem tak w HUAWEI g300. Pomagało dmuchnięcie w USB :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi