Skocz do zawartości
rahu

Yarvik TAB10-201 (jak włączyć recovery mode?)

Rekomendowane odpowiedzi

rahu

Witam, mam problem z w/w tabletem, mianowicie wyskakuje logo Producenta i zatrzymuje się wszystko na androidowym ładowaniu. Nic innego nie idzie zrobić a w tym modelu jest tylko przycisk POWER. Oraz zworki do restartu FFR (instalowanie go pod windowsem w celu instalacji firmware którego nie mogę nigdzie po 3 godzinach szperania w internetach znaleźć...)

Nie mogę znaleźć nigdzie informacji odnośnie przejścia w recovery, a ADB z sdk-tools nie wykrywa mi tego tableta. Jeśli miał by ktoś tak proste info o tym to był bym bardzo dźwięczny za pomoc. Na stronie producenta nie ma nawet firmware a manual nie chce się otworzyć bo plik uszkodzony. Totalny brak support...>:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rahu

Przerabiałem ten poradnik, tam jest tylko jak upgrejdować ten tablet, to jest tryb w stylu download mode, a niestety nie ma info o tym jak zrobić np. wipe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    C47

Żadna strona nie zawiera informacji na ten temat. Strona producenta też nic nie podaje. Jedyny sposób żeby zrobić hard reset lub wipe data/factory reset to sposób który podaje poniżej.

Potrzebna będzie dodatkowa klawiatura USB oraz adapter mini usb do usb. Adapter jest potrzebny do tego aby podłączyć klawiaturę do tabletu.

Gdy mamy już wszystko to podłączamy klawiaturę przez adapter do tabletu oraz wciskamy i trzymamy przycisk FFM a następnie wciskamy POWER. Po chwili gdy tablet się uruchomi puszczamy przycisk POWER wciskając dalej FFM. Tablet powinien nam się uruchomić w trybie download (wizerunek leżącego ludzika andrtoid). Gdy mamy już ten ekran to znów wciskamy FFM oraz POWER. Po chwili powinien wejść nam w RECOVERY. Po RECOVERY poruszamy się strzałkami klawiatury oraz zatwierdzamy przyciskiem POWER. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi