Skocz do zawartości
mlun

Jakie etui do zenfon 5?

Rekomendowane odpowiedzi

fyme

Najlepiej kupić fajny telefon a potem zamknąć go w pancernym etui spod którego nawet nie widać jak telefon wygląda na bo przecież nie daj Boże może upaść i się zepsuć. Zte v967s miałem 1, 5 roku i upadł mi tylko raz na chodniku wyświetlaczem do dołu. Szkiełko hartowane co prawda ucierpiało (zrobiła się piękna szczerba) ale wyświetlacz wyszedł bez szwanku tak że bez dramatyzowania panowie. Nowy telefon kupujemy by się nim cieszyć, z wyglądu też a ciągły strach o uszkodzenie skutecznie tą radość zabija. Ja mam szkło na wyświetlaczu i Nillkina na plecach (tylko do pracy) i dla mnie jest ok i nadal mogę się cieszyć telefonem. Ale być może ja mam po prostu pewny chwyt? Albo masę innych zmartwień często ważniejszych niż ciągłe przejmowanie się uszkodzeniem telefonu. Tak na prawdę to tylko elektronika użytkowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7

Generalnie fyme mam identyczne podejście jak Ty. Ale zacząłem się ostatnio zastanwiać czy nie kupić tego flip covera i bylem już zdecydowany, ale poczytałem ten temat i już nie wiem czy jest sens to kupować. Zabezpieczy telefon i gonie pogrubi jakoś specjalnie, to mi odpowiada. Ale czy ja chcę go co sekundę otwierać w ten sposób? To rzeczywiscie musi byc niewygodne. Ok, zdawałem sobie z tego sprawę wcześniej, ale jakoś teraz naszły mnie wątpliwości czy nie będę żałował później. Ekran blokady to w sumie integralna część telefonu, a jeszcze teraz pierwszy raz w życiu znalazłem alternatywną blokadę która działa w stu procentach i mi odpowiada. Nie zdążę się nią nacieszyć jak kupie tego flip covera... Ależ mi zagwozdkę teraz zrobiłeś, nie wiem czy kupować czy nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

No to Ci ułatwię. Każdy sms, mail czy sprawdzenie czegokolwiek w necie = otwieranie okładki z którą nie wiadomo co zrobić. Dla mnie nie do przyjęcia nawet z okienkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lynics

Jeśli chcesz znać opinie innych to ja podpisuję się pod postem poprzednika. Zupełnie niepraktyczne rozwiązanie, jak dla mnie nie posiadające żadnych plusów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7

Too late, zamówiłem :P To i tak na prezent, więc wiele nie stracę. Potestuje, najwyżej sprzedam czy coś. Bo jednak ja używam telefonu niemal non stop, więc rzeczywiście chyba błędem był zakup tego :/ trochę bez sensu więc to kupiłem, bo już teraz wiem, że ponosze parę dni, powkurzam się i to zdejmę. Dzięki panowie za opinię :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lynics

Doszło do mnie właśnie etui Nillkina. Telefon też niedawno przyniosłem do domu. Leży idealnie, zero problemu, od razu mi się spodobało :D Szkoda tylko, że szkło nie dotarło. Chyba nakleję na ten czas folię z zestawu, bo z moimi zdolnościami to nigdy nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie czy ktoś z użytkowników zastanawia sie nad kupnem etui nilkina i szkła do zenfona z Chin? jak jest z różnicą w cenie w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Wystarczy sprawdzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KERM1t

A ja mam inne pytanie do Was. Wiecie może czy jest gdzieś miejsce w sieci gdzie dostanę plecki (w sensie tą część obudowy, nie żadne bumpery, etui, case'y, po prostu tylną klapkę) do Zenfone'a 6 w kolorze złotym? Najlepiej żeby to była ta wersja oryginalna od asusa. Sporo sie oszukałem, ale jedyne co widzę to tylko etui, lub flip covery właśnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzyzu

Zamawiał ktoś może lub wie coś na ich temat? Link

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi