Skocz do zawartości
kowallosu

Gwarancja / serwis myPhone

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam dopiero na moją Lunę - do tej pory miałem do czynienia z serwisem LG i nie mogę złego słowa o nim powiedzieć, wysyłałem tam 3 telefony i za każdym razem było szybko i sprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No widzisz, a mi lg telefon rozwalilo na gwarancji. Reklamacja pomogla, bo dostalem nowy tel, ale ile nerwow przy tym bylo..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    78just

to tym bardziej wskazuje ze nie ma regul w serwisach gwarancyjnych, nawet flagowca moze serwis zepsuc, i nawet budzetowy model moze byc sprawnie naprawiony/wymieniony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myphon h-smart po miesiacu padł głośnik rozmów,podpowie ktoś co zrobić serwis czy ewentualnie można go oddać z tytułu niezgodności towaru.Telefon lupiony w markecie biedronka.Przerażają mnie opinie o 30 dniowym pobycie w serwisie...wysyłka na mój koszt a bieda przyjmuje za free

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysyłka na gwarancję nie jest na twój koszt. Poczytaj na ich sronie w zakładce gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzwoniłem do serwisu,free wysyłka dotyczy modeli z gwarancją d2d,nie liczne telefony ją mają.Miałem goclevera overmaxa i po tel kurier przyjechał,a myphone chce żebym płacił za wysyłke w obie strony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poproś o naprawę albo wymianę z tytułu niezgodności. Oddanie rzadko jest stosowane, najczęściej dopiero przy 2 reklamacji z tytułu niezgodności. Bardziej opyla się prosić o wymianę niż naprawę, bo dostaniesz nowiutki model.

Raz za darmo, dwa na zasadach państwa, a nie czyjegoś widzimisie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Urbek
    Ja czekam dopiero na moją Lunę - do tej pory miałem do czynienia z serwisem LG i nie mogę złego słowa o nim powiedzieć, wysyłałem tam 3 telefony i za każdym razem było szybko i sprawnie.

Jak 3 telefony LG serwisowałeś, to pora już było zmienić markę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i zmieniłem :) Jutro idzie już 4 LG na serwis ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem problem z wejściem usb (brak ekranu wyboru po podłączeniu do kompa, bardzo wolne ładowanie - 70% przez 12h i taki myk, że bateria naładowana 60%, za 10 min patrzę a telefon wyłączony i bateria 0%, tak ze 3 razy mi się działo ok. 60%, 50%, 40% do zera).

Dzwoniłem do myphona, czy to może kwestia ustawień (brak ekranu wyboru), dostałem tel. do serwisanta, dzwoniłem przez kilka dni w różnych porach, zawsze poczta... Więc zaniosłem do komputronika, bo i tak musiałbym mieć podbitą kartę gwarancyjną. Facet od razu mi powiedział, że oni nie naprawiają, bo tel ma gwarancję producenta i że ich serwis to ogólnie porażka. Z uwagi na to, że to gwarancja producenta to nie obowiązują ich żadne terminy. Pytam - to jak to? Będą trzymali go np. 2 lata? Gość mówi, no nie, ale ok 40 dni roboczych! :)

Zastanawiam się czy nie kupić drugiego i potem odsprzedać któryś... Telefon byłby rewelacyjny gdyby nie te wady oczywiście. Jak pech to pech...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi