Skocz do zawartości
PLinku

Folia/szkło hartowane na ekran.

Rekomendowane odpowiedzi

PLinku

Witam, jestem w trakcie zakupu szkła na wyświetlacz do mojego note 4 i tak się zastanawiam, które lepiej wybrać Nillkin H+ czy Benks okr+ miałem styczność z obiema markami i wiem, że jakość obu jest bardzo dobra, ale zastanawia mnie spasowanie szkieł na wyświetlaczu note 4. Bardzo bym prosił o wypowiedz osób, które posiadają ww szkła (fajnie by było wkleić jakieś fotki jak to wygląda).

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slaweczek

Nillkin masz TUTAJ pokazany na moim N4 ( już jest folia, nie wytrzymałem długo :) )

Też mnie kusi Benks, ale trochę się waham...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam, jestem w trakcie zakupu szkła na wyświetlacz do mojego note 4 i tak się zastanawiam, które lepiej wybrać Nillkin H+ czy Benks okr+ miałem styczność z obiema markami i wiem, że jakość obu jest bardzo dobra, ale zastanawia mnie spasowanie szkieł na wyświetlaczu note 4. Bardzo bym prosił o wypowiedz osób, które posiadają ww szkła (fajnie by było wkleić jakieś fotki jak to wygląda).

Witam,

Ja tam wole myscreen diamond, cena jakosc najlepsza, a do tego polska marka :ok: Szkło Hartowane MyScreen Diamond Glass Galaxy Note 4 Pancernik.eu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętajcie że w zasadzie każde szkło odstaje i będzie odstawać bo nie jest na tyle elastyczne żeby przylegać cała powierzchnią do szkła 2.5D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    milwis

Ja spróbuje szkła flexible glass ale dopiero jak zużyje mi się folia która teraz mam. Może to jest rozwiązanie dla naszych n4. Jak dla mnie tradycyjne szkło odstaje za bardzo lub wiadomo jak wygląda gdy nachodzi na zaokrąglone powierzchnię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLinku

flexible glass od 3mk? ciekawe jak to wygląda na note 4. Nillkin odpada bo widzę że jest tragiczne ciekawi mnie jeszcze benks. Chyba dzisiaj kupie i przetestuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zrób zdjęcia i pokaż jak będzie wyglądał i czy przylega ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLinku

ok dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem wczoraj flexi Glass od 3mk wiec pewnie w nowym tygodniu pokaże co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLinku

Niestety tak samo jak nillkin benks też nie przylega do ekranu. Odradzam zakupu 70zł wyrzucone w błoto. 2dark2walk prośba wrzuć fotki jak założysz flex glass 3mk.

66e4d4ce98460210med.jpg

Edytowane przez PLinku
    Edycja załącznika/SPOILER

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi