Skocz do zawartości
PLinku

Folia/szkło hartowane na ekran.

Rekomendowane odpowiedzi

slaweczek

@up falla_x

Zobacz na post #10 na poprzedniej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to co zostaje oryginalna folia samsunga ? 50zl za 2 szt? nie ma szkła które by obecnie przylegało bez problemowo ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

A szkło od 3MK nie przylega ? Po ostatnich akcjach podobno nieco poprawili dociecia swojego szkla i na FP na Facebooku widzialem, ze duzo osob chwalilo te flexibly glass czy jak to sie tam zwie. Na forum masz 30% znizki dodatkowo. Szkla na caly ekran, razem z zaokragleniami chyba nie ma, i raczej nie bedzie, technicznie ciezkie do wykonania, zeby to sie trzymalo dluzszy czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    no to co zostaje oryginalna folia samsunga ? 50zl za 2 szt? nie ma szkła które by obecnie przylegało bez problemowo ?

Ogólnie używam już od tygodnia, sprawuje się bardzo dobrze, tylko że docięta jest na równo z ekranem z racji 2.5D i niestety czasami można wypaść rysikiem za krawędź folii, co osobiście mnie wkurza, ale tak będzie miało każde cudo które w 100% nie zakrywa ekranu (tak jak oryginalna folia z Note 2 która miała kolorowane krawędzie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    salwus

pozostaje czekać na zdjęcia NOTE 4 z 3mk FlexibleGlass....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

@up gdzies na forum ktos wrzucal, poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie nakleiłem Flexible glass i jestem średnio zadowolony. Folia jest cienka to fakt wiec duży plus za to, palcowanie jest niezłe wiec narzekać co tu nie ma ale co najważniejsze. Folia tak jak w przypadku szkieł NIE przylega całkiem do ekranu. Na górze i dole jest cacy bo pasuje idealnie ale po bokach od 1-2mm odstaje, nie są to równe przerwy po prostu tak jak by chciała a nie mogła. Starałem się ją docisnać w każdy możliwy sposób i w jednym punkcie prawie łapie na boku a wszędzie dalej odstaje. Później wrzucę foto.

---------- Post dołączono 17-12-14 o 01:37 ---------- Poprzedni post napisano 16-12-14 o 15:03 ----------

Ciekawostka która napisana jest w aukcji 3mk flexible glass dla Note 4.

" W tym telefonie przednia szybka jest zakrzywiona, dlatego folia zabezpiecza całą płaską część wyświetlacza. Nasze folie przylegają dzięki nielepkiej substancji silikonowej Inviscid-Sil. Przy obecnych stanie technologii, zabezpieczenie płaskiej części wyświetlacza jest najlepszym rozwiązaniem jakie możemy zaproponować. Dzięki niemu wyeliminowaliśmy ryzyko odklejania się folii na zaokrąglonych powierzchniach wyświetlacza."

Wiec oficjalnie wiadomo co i jak, także czytajcie żebyście wiedzieli co kupujecie. W moim przypadku było tak że kupiłem bo chciałem zmienić i musze powiedzieć że pomimo iż nie przylega w całości to nie spotkałem się z lepiej spasowanym folio szkłem i przede wszystkim tak cienkim które się wcale mocno nie palcuje.

e3adabd9826aac674dde171977142beb.jpg

3648ba3c2067e2e861263b7503696847.jpg

c895cf477ebc471bb2d765ae8357bf44.jpg

Zdjęcia robione S3 także wybaczcie jakość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    salwus

@up dzięki wielkie, chyba się jednak skuszę na Flexible Glass od 3mk, nie wygląda to źle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    milwis

Dziś przyszła moja flexible glass ale jak zwykle wpadło mi ♥♥♥♥♥yliard drobinek kurzu i nie wytrzymałem. Jednak zostaje bez. Chyba ze wyczaje miejsce w którym nie będzie mi się kurzyc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

@up przeciez trzeba byc nie wiem jak nieumiejetnym, zeby zalozyc szklo od 3mk z kurzem pod ekranem, tym bardziej, ze jest ten listek. Zakladalem kilkanascie folii na swoje telefony, zwyklych, badziewnych po 5zl z punktu w galeriach i nigdy nie mialem zadnego kurzu ;p

Jak ludzie kupowali szkla na Note 3 za 120zl, to szli do lazienki, odkrecali na pare minut goraca wode na maksimum, zeby caly kurz opadl razem z para wodna i w lazience nakladali folie, wtedy masz 100% sukcesu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi