Skocz do zawartości
Tical

Jaki ROM najlepszy?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam Sensonic HD i jest super, ma dużo przydatnych opcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja używam Sensonic HD i jest super, ma dużo przydatnych opcji ;)

Jak z baterią w tym romie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś lubi zmieniać softy, znudził mu się obecny albo przetestował najpopularniejsze i czegoś mu brakuje to polecam Mahdi-Rom. Wrzuciłem sobie wczoraj i ma wszystko co potrzebuję. Rom zbiera różne ficzery z kilku popularnych softów, ale jest to przemyślane bo np. nic się nie dubluje ani nie sypie (przynajmniej na razie). I tak np. znajdziemy Recent i Pie ze Slima, profile i tematy z CM, OmniSwitch z Omni, a przezroczysty lockscreen z PA (albo w Omni to wprowadzili). Co tam jeszcze - jest kontrola animacji, blokowanie wakelocków, tryb oszczędzania energii aktywowany np. przy 15% baterii, tryb On-The-Go. I wiele wiele więcej. Ideał :D

Link: [ROM] [4.4.2_r2] [HAMMERHEAD] Mahdi-Rom 2.5 … | Google Nexus 5 | xda-developers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a to jest to "blokowanie wakelocków"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No muszę przyznać że rzeczywiście ten zaproponowany wyżej ROM na praktycznie wszystko, czego używałem w SlimKAT oraz Omni bez potrzeby rezygnacji z pewnych funkcji na rzecz innych :)

Nexus 5 / Omni / Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ogólnie to tak samo szybki ten Mahdi Rom jak slim?? I jaki kernel używacie na tym romie??

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a to jest to "blokowanie wakelocków"?

To jest tak jak czytasz, masz listę wszystkich wakelocków jakie występują w systemie i możesz je zablokować np. AudioMix. Jak i czy w ogóle to działa nie mam pojęcia, pisze że może powodować niestabilne działanie więc nie testowałem :) Nie mam pojęcia z czego to przenieśli, nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem.

Jeśli chodzi o prędkość działa to śmiga tak jak SlimKat, nie ma się do czego przyczepić w kwestii płynności.

Kernel stockowy z softu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzałem ten zachwalany ROM i niestetety, jak większość, nie nadaje się do użytku z jednego powodu - szare paski postępu i szare "checkboxy". Jakim cudem szary na białym jest lepszy niż stockowy niebieski? Próbował ktokolwiek z was zrobić reklamę prasową tylko z szarym kolorem (jestem dtpowcem, stąd to pytanie).

Tragedia. Wracam do cyjana albo do stocka.

Edytowane przez Denver

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem gdzie Ty w nim widzisz szary na białym, ale na szczęście mamy wolny kraj i każdy używa tego, co mu najbardziej pasuje :)

Ja nie mam problemu z checkboxami ani niczym innym na tym Romie. Na pewno dobrze patrzyłeś i piszesz o tym samym Romie, co użytkownicy przed Tobą?

Nexus 5 / MahdiRom / Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi