Skocz do zawartości
pbrzuch

ETUI SPIGEN Neo Hybrid Metal - rewelacja

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie nabyłem SPIGEN Hybrid z metalową ramką.

Telefon wygląda lepiej niż bez etui.

Zakłada się wyjątkowo cięzko, a sciągnięcie go to prawdziwa sztuka - chyba że sposobem:p

Ramka metalowa wykonana perfekcyjnie, warto sprawdzić zeszlifowanie rantów przy słuchawkach i gnieździe ładowarki - bo jedna sztuka którą mierzyłem była wyjątkowo ostra.

metalowa ramka zmniejsza poziom sygnału -wg moich obseracji 8-9dB - w mieście tego nie czuć, jak ktoś ma słaby zasięg to warto mieć na uwadze.

problem z dzirkami dla mikrofonu dotyczy modeli z Verizona - polskie modele pasują idealnie.

telefon w etui zaczyna fajnie ważyć - na tyle że ma się wrażenie posiadania solidnego tela w ręce.

jest o 10PLN droższy od plastikowego Hybrida, a wygląda różnica jest jak iphone 5s do 5c - kolosalna.

Na koniec jak go ściągnąć - z założeniem jakoś dacie radę.

telefon odwrócić tyłem, skupić się na rogu z rysikiem, pociągnąć od okranu do tyłu za gume wraz z ramką aluminową.

jedyny sposób jaki u mnie działa.

do kupienia

ETUI SPIGEN Neo Hybrid Metal SAMSUNG GALAXY NOTE 4 (4990741598) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

lub

taniej

http://www.amazon.com/Galaxy-Spigen%C2%AE-ALUMINUM-Gunmetal-Premium/dp/B00MAWP9SY/ref=cm_cr_pr_product_top

Miłego uzytkowania

zdjęcia telefonu w ETUI (fotki z amazona)

613-jWG1THL.jpg

7191Wn-6ZRL.jpg

61jLpbzlMbL.jpg

61t74fQQmLL.jpg

614SQ52YBDL.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995

Przyznam, że prezentuje się bardzo fajnie. Jednak dla mnie słabszy zasięg, który i tak w Note 4 nie jest rewelacją oraz przede wszystkim gabaryty telefonu w tym naprawdę dobrym etui go skutecznie skreślają. Szkoda, że nie jest bardziej smukłe. Ale przyznam, że telefon prezentuje się w nim bardzo dobrze i solidnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tesbor

Spigen Neo H.M. nakladalem i zdejmowalem dosc latwo.

Najpierw gumowe etui, a potem od tylu aluminiowa ramke.

Zdejmowanie w odwrotnej kolejnosci.

Faktycznie calosc prezentuje sie dobrze ale telefon traci na smuklosci i tez mysle, ze "tlumi zasieg".

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlasnie sie zastanawialem nad zakupem tego etui. Widzialem na alledrogo rozne. Najbardziej rozwalaja mnie sgp neo hybrid za 55 zl. Po zapytaniu sprzedawcy czy wkomplecie jest nr seryjny potwierdzajacy org. produktu. Nikt nie odpowiedzial ze jest... wiec pewnie ktos z dhgate lub wisha kupil partie i probuje sprzedac jako spigen. Ale nie wazne offtop mi sie rzucil. Wracajac do tematu czy sa jeszcze jacys posiadacze tego etui? Jakie sa wasze wrazenia? Ma ktos jakas inna wersje kolorystyczna? Zastanawiam sie pomiedzy niebieska a czerwona. Na grafikach producenta wyglada extra ale wolalbym jakies foto kogos kto to ma ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z jedną małą poprawką . Mam to etui i ta ramka o której piszecie nie jest wcale z METALU tylko dobrej klasy plastiku ( poliwęglan dla ścisłości ) . Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolory mozna sobie obejrzeć na necie. A mnie bardziej interesuje to czy i jak bardzo tlumi sygnal. Koledzy wyzej pisza ze tak, a czy ktos jeszcze to potwierdzi? Od 2 tygodni sie zastanawiam na iron shield od verusa no i teraz nad tym neo hybrid metal. Na ipadzie mam etui skorzane od apple i jest super. Chcialbym dostac na note4 taki case ze skory jak ma iphone6.

Te metalowe ramki pieknie wygladaja ale chyba nie sa najlepszym rozwiazaniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Z jedną małą poprawką . Mam to etui i ta ramka o której piszecie nie jest wcale z METALU tylko dobrej klasy plastiku ( poliwęglan dla ścisłości ) . Pozdrawiam :)

Wiesz ze jest neo hibryd i neo hibryd metal?ta druga ma metalowa ramke (bodajze amelinium ) i wyglada jak sam note czy tam g alpha jak ma zcieniowane kanty na wysoki polysk?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego , czytaj post powyżej ode mnie . Kupiłem identyczne i tak samo oryginalne etui tej firmy z certyfikatem ale 10 zł tańsze i właśnie z poliwęglanu . Identytycznie wygląda jak to alu ale w obawie przed tłumieniem sygnału anteny kupiłem plastikowe . Niczym nie ustępuje temu Aluminiowemu . Tak samo perfekcyjnie wykonane . Podał bym linka do aukcji ale nie wiem czy można podawać . P.S Pozatym to plastikowe w moim odczuciu jest lepsze , bo przynajmniej ja kupiłem sobie to w kolorze metalowej i jak się od upadku obetrze to spod spodu wyjdzie kolor czarny i nie bedzie go widać . Jak natomiast komuś spadnie to aluminiowe to spod spodu wyjdzie srebrny kolor aluminium i będzie to wyglądało nie estetycznie . Więc co kto woli . Ja wybrałem plastik bo lepiej w razie upadku stłumi jego skutki . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mi sie ktores popsuje czy porysuje kupie drugie albo inne. Ale etui jest po to by chronic telefon wiec niech sie niszczy byle by tel byl caly :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz racje kolego . Ale jak myślisz że etui aluminiowe ( a tak naprawdę z aluminiowej blaszki grubości 0,2 mm) ochroni telefon lepiej od plastiku z poliwęglanu , to z całym szacunkiem nie wiesz co piszesz . Aluminium na pewno jest mocniejsze w kwestii rozciągania na siłę czy jak byś potraktował je pilnikiem . Natomiast w kwestii pochłaniania energi od upadku do poliwęglanu nie ma szans . A przecież właśnie o taką ochronę chodzi , bo nikt nie uszkadza telefonu wyginając go w imadle na siłę ani nie trze nim po asfalcie na lince holowniczej :) tylko jak już to telefon wypada z ręki. . Poliwęglan wtedy pęknie ale pochłonie energie upadku , a alu się pognie ale nie pochłonie tak dobrze energii Owszem jak się telefon weźmie do ręki w alu , to jest czad i na pewno lepsze wrażenie i z tym się akurat zgodzę . Ale co do samej ochrony przed upadkiem to już nie za bardzo . :) . No ale co kto lubi . Jeden lubi blondynki inny brunetki :) . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi