Skocz do zawartości
pbrzuch

ETUI SPIGEN Neo Hybrid Metal - rewelacja

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam te etui i jest spoko, tylko, że traci na smukłej sylwetce ale to koszt za bezpieczeństwo. Kupiłem do tego 3mk i wszystko zabezpieczone tył, boki i ekran. Ciekaw jestem za ile uda mi się sprzedac note4 tak za 2-3 miesiące :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja mam te etui i jest spoko, tylko, że traci na smukłej sylwetce ale to koszt za bezpieczeństwo. Kupiłem do tego 3mk i wszystko zabezpieczone tył, boki i ekran. Ciekaw jestem za ile uda mi się sprzedac note4 tak za 2-3 miesiące

a w jakim masz kolorze ? mozesz wrzucic jakieś fotki ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Protektor

Dobrze rozumiem ze masz neo metal?

Jesli tak to wypowiedz sie prosze na temat tlumienia sygnalu.

I ogolnie co sadzisz o tym etui

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    milwis

Wrzućcie fotki tej aluminiowej ramki. Nie mogę się zdecydować który kolor wziąć :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w temacie tłumianie jest tak:

- dla WIFI - nie zauważyłem różnicy - po całym mieszkaniu za ścianami mam -50--55dB - czyli max, jak poprzednio na parterze łapie połączenie, router na 3 pietrze

- dla GSM - miasto wrocław, na zewnatrz i wewnątrz budynków LTE od -66dB do -95db

na trasie nie odzczytywałem poziomu sygnału, ale na długiej rozmowie przez 70km nie przerwało ani razu.

w mieszkaniu zrobiłem experyment. komórka w tym samym miejsu położona bez ramki alumiowej - 89-93dB, z ramką 90-95db. so ciekawe jak położyłem rękę po prawej stronie aparatu, bez ramki z - 89db spadło do 95dB.

najważniejsze chyba jest to że komórka jest nadal użyteczna.

dla teoretyków ramkowych - ramka jest z aluminium, fazowanie jak w oryginalnej, twarde - upadek na parkiet dębowy - ucierpial parkiet nie ramka.

grubość alu jakiś 1mm - ciut grubsza niż oryginalna.

ramka z poliweglanu sie wyciera, ponieważ jest malowana - zobaczcie na amazonie.

koledzy oglądali note w spigenie i w pierwszym odruch wzieli to za elegancką całosć, dopiero potem doszli że telefon jest w etui:)

@up

zdjęcia w etui znajdziesz w pierwszym poście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    milwis

Fotki są do wersji Silver?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kolact

A gps łapie dobrze i nawigacja działa bez problemu? Zasięg "kreskowo" spada po założeniu ramki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O sygnale gsm napisałem wcześniej. Gps działa ... szczerze nie widzę różnicy. Trzeba by porównywać gps testem poziomy sygnałów i liczbę satelitów. ..ale nie chce mi się robić doktoratu. Używam od 4 czterech dni i nie chce innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@milwis tez mam ten problem. podobaja mi sie czerwony i niebieski. ale wolałbym zobaczyc fotki od uzytkownikow. bo jak wiadomo infografiki są takie piękne ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten pokrowiec od dwóch dni i powiem że nie chcę żadnego innego. Wcześniej użytkowałem neo hybrid jest ok, lecz moim zdaniem jakość wykonania w neo hybrid metal jest o niebo lepsza. Spadków poziomu sygnału nie zaobserwowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi