Skocz do zawartości
subek

Note 4 na co zmienić?

Rekomendowane odpowiedzi

Może spróbuj Motorola Nexus 6?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mowil ze zaduzy dla niego xaomi pr wyglanda fajnie ja tez uzywam note 4 ale nie uzywam 90% no rysika multi window i wileu innych mam je wylonczone ale i tak jestem zadowolony po 5 godzinnach dziennie usywania ekranu dalej mi zostaje okolo 40% bateri sorka ale mam iphone 6 plus bateria 3h ekran max i juz lipa sie dzieje posiadam takze z3 htc m8 mialem bo chcialem tak bardzp sprobowac to powiem tak gorszego shit nie mialem w reku poprostu zaden z tych telefonow nie jest godny nawet byc polozony kolo note 4 a tak na marginesie nie tylko note4 jest za******y ale jego kamera zostala wyruzniona z najlepszych w smartphones nawet nokia 41mp nie dala rady. Do kazdego telefonu mozna sie o cos przyczepic ja mam o tyle inny procesor od was w polsce poniewaz moj to snapdragon urozilem sie w Uk i tu mieszkam. Jedyna rzecz ktora note 4 dziala mi na nerwy ta ramka srebrna zs sie rysuje no ale znalazlem na to fix ze trzeba wypolerowac jak bedxie duzo rysek to to zrobie tylko za rok bede szedl na nowego note. Nic nie jest wieczne.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    subek

Ja mam z polskiej dystrybucji i też ma snapdragona. Xiaomi za********e się zapowiada, wybadam głębiej temat, dzięki.

PS. Moja ramka jest cała powybijana od upadków :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up eXplosion my tu Polsce mamy i exynosa i snapa 805 kto co lubi to dostanie :D

a xiaomi ma byc mniej wiecej taki jak note od samsunga 5,7 " ekran :oczy: sam sie tak zastanawiam powoli czy potrzebuje tych rysików kiedy patrze na note pro od xiaomi :X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten note pro jest całkiem zacny gdyby się u nas pojawił pewnie by mocno namieszał,na pewno ceną,chociaż sprzęt jak note 4 zawsze znajdzie amatorów,rysik dla niektórych jest wyznacznikiem użyteczności tego tel,ja tyle go może nie używam ale mam kolegę który w pracy bez niego już nie potrafi się obyć,tak więc co kto lubi,dla mnie w note 4 najważniejszy jest aparat.

note N910c tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tomaj33

Tylko i wyłącznie na Iphone 6, 6+ jeśli nie przeszkadza ci IOS, lub Lumię 930, 1520 - jeśli akceptujesz WP, bo na androidzie nic lepszego nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym poszedł w strone jeśli nie Note 4 to G Flex 2.

Ma samorengenerującą się obudowę, dobry aparat z G3, najnowszego snapa 810 który ponoć się w nim nie grzeje. Ekran P-OLED 5.5 cala wygięty w banana, baterie 3000 mAh, slot na kart SD do 2 TB. Ogolnie bardzo fajnie się zapowiada i cenowo ma być chyba 599 euro. Na pewno fajne będzie się też przez niego rozmawiać z uwagi na wygięcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    subek

Biorę go pod uwagę i czekam na pierwsze recenzje :) Jedyne co mnie martwi to szukanie czegoś telefonie jak leży na biurku, często tak robię, że jedną ręką latam myszką po ekranie od kompa, a drugą grzebie coś w telefonie i tutaj wygięcie może trochę doskwierać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu ktoś napisał jaki jest tw naprawdę w n4.

Ja bym Ci polecał czekać do z4, m9, s6.

Będzie to chyba najrozsadniejsze.

Co do Chińczyków, dobre bebechy ale są też problemy, żółte wyświetlacze itp.Ja bym podziękował

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

@up cóż, skoro jeden post, jednej osoby jest dla Ciebie prawdą jaki jest Note 4 (czy tez nawet sam TouchWiz), a kilkadziesiąt opinii innych osób, pozytywnych, którzy nie maja wymienionych problemow, nie tylko z forum, ale polskich speców jutubowych od recenzji itd nie ma zadnego znaczenia, po co Ci Note 4 ? Bo zakladam ze takowego posiadasz badz posiadales i miales do czynienia dluzej niz 15 minut w sklepie, skoro sie wypowiadasz w temacie. Smiesza mnie takie podejscie jak szukanie dziury w calym, zeby troszke popsioczyc i nakrzyczec, jaki to Samusng jest zly, jaki to TW jest zly, i jeszcze podpieraniem sie opinii jednej czy dwoch osob.

Co do tematu - przeskocz do stajni Apple. Android jest Androidem, niezaleznie od telefonu, bedzie zachowywal sie podobnie. Albo celuj w Nexusy, z czystym Andkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi