Skocz do zawartości
a86

Bateria szybciej się rozładowuje niż ładuje

Rekomendowane odpowiedzi

a86

Cześć, mam taki problem, że bateria ładuje mi się tylko właściwie na wyłączonym telefonie. Jeśli go włączę i jest podpięty do ładowarki to się rozładowuje dość widocznie spadają procenty. Zaczęło się dziś od nocy, kiedy rano patrzę, a telefon ma ze 50% baterii (a zawsze jest na 100% bo podpięty do ładowarki), ładowarka do gniazdka kabel ok bo cały czas wcześniej nim ładowałem. Zabrałem do pracy tutaj inny kabel mam i przez USB komputera, którym to zestawem też ładowałem zawsze w pracy bez problemów i nagle teraz taki zonk. Co robić, jak żyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    snuffek

Najprawdopodobniej ładowarka do wymiany.

Sprawdź na innej, tylko o podobnej mocy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mykowhai

Nie bardzo zrozumiałem co tu jest napisane, telefon słabo ci się ładuje na kablu podpiętym do USB i zwykłej ładowarce, czy tylko na ładowarce?

Bo jeżeli kabel podpięty do USB ładuje normalnie, to znaczy że ładowarka sie zepsuła i musisz kupić nową o podobnym natężeniu prądu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim zanim opiszę sprawę chcę powiedzieć że niestety nie będę pisała przecinków kropek ani nic tym podobnego ponieważ piszę aparatem na głos od Google a on nie wpisuje automatycznie tych wszystkich znaków a teraz przychodzę do źródła problemu A więc tak mam smartfona LG K10 Dual Sim 2017 niecały rok dopiero w lutym będzie miał 12 miesięcy od zakupu Kupiłam go w salonie Play jako drugi mój telefon w życiu poprzedni był kupiony z marketu ale to już nieważne Chodzi o to że mój telefon od jakiegoś czasu szybciej się rozładowuje niż ładuje to znaczy jeśli mam włączoną ładowarkę obojętnie jaką pożyczoną od członków rodziny swoją oryginalną jakąkolwiek to mój telefon szybciej się rozładowuje nawet z ładowarką w środku niż ładuje kiedy podłączam ładowarkę rano od telefonu mojej mamy która ma praktycznie taki sam model tylko numerek się różni z 52% zrobiło mi się 50 i ani w te ani wewte nie chce drgnąć jak ładuje swoją oryginalną ładowarką to bateria leci na łeb na szyję chociaż telefon pokazuje mi że niby się ładuje i jest wszystko git niby bo nie jest git wcale nie dość że bardzo bardzo wolno się ładuje jak już zechce się ładować jak człowiek mówiąc kolokwialnie to jeszcze wyświetla mi komunikat wolne ładowanie w którym pokazuje jakie mam wykonać kroki żeby ładowanie zrobiło się szybsze robiłam Te kroki już nie wiem ile razy chyba z kilkanaście jak nie więcej i nic przeczyściłam nawet gniazdo ładowania bo myślałam że to tam znajduje się problem i nic z tego wczoraj zaszła bardzo dziwna sytuacja bo chciałam doładować telefon żeby potem zbyt długo się nie ładował ponieważ nie miałam bardzo ważną sprawę do załatwienia i nie mogłam czekać aż łaskawie się naładuje niestety on pomimo wskaźnika ładowania na ikonie baterii nie chciał się ładować więc wyłączyłam go dosłownie na minutę Czyli on się wyłączył tak jak mu kazałam poczekałam około minuty i uruchomiłam ponownie cały telefon aż tu nagle moim oczom ukazał się kolejny dziwny nie wiem jak to powiedzieć fortel bo zamiast 46% pokazało mi się  18% a ładowarka była podłączona do telefonu potem spadło do 17 procent po czym skoczyło do 18 potem 20 spadło znowu do 18 potem znowu 20 i w końcu jak Wkurzyłam się i poszłam na kolację skoczył do 20 iluś tam 1 albo dwóch nie wiem nie pamiętam ładował się 3 i pół godziny i załapałam 77% a ładował się w tempie ślimaka gdy go wzięłam bo musiałam już naprawdę użyć on znowu Zamiast się ładować szybciej się rozładowywał I niech ktoś mi powie o co tu chodzi ten telefon to dla mnie kontakt ze światem nie ukrywam jeśli ktoś by mi powiedział O co kaman to może jeszcze dzisiaj dałoby radę oddać go do punkt naprawy w którym jakoś szybko by to zrobili naprawdę proszę kogoś z Was o pomoc z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi