Skocz do zawartości
Szynku

Mój telefon nie wstaje po wgraniu ROM-u/MOD-u/Kernela >>> PISZ TUTAJ <<<

Rekomendowane odpowiedzi

Szynku

W tym wątku od dzisiaj, proszę zgłaszać swoje problemy po wgraniu ROM-u/MOD-u/Kernela itp.

każdy nowy temat typu "Wgrałem ROM xxx i telefon się nie uruchamia" będzie przenoszony do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześc Panowie :)

Szukam pomocy na necie ale nic :/ Zaintalowałem TWRP i chciałem zainstalować MIUI. Wszystko szło ok. Było success ale po próbie uruchumienia telefonu jest czarny ekran i czasowe wibracje (w stałym odstępie). Nie mogę też wejść w recovery...

Jak to naprawić :/ ?

Zrobiłem backup'a przed instalowaniem nopwego ROMu.

Dzięki za szybką pomoc!

---------- Post dołączono o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Opanowałem sytuację. Temat można usunąc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam problem z myphonem next. Po roocie uruchamia się ekran startowy i trwa ładowanie, które nie przynosi efektu. Proszę o pomoc jestem zielony w tym temacie. Skorzystałem przy roocie z poradnika jak zamienic w pliku vold. .... miejscami sdcard 1 i sdcard 2

Czekałem długo nic się nie dzieję. Myślę, że trzweba ponownie andka zainstalować. Jeśli tak to w jaki sposób. Nie zależy mi na danych znajdujących się w telefonie.

link do poradnika z którego korzystałem: ANDROID: Karta SD jako pamięć wewnętrzna - blogi użytkowników portalu dobreprogramy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie zasadnicze- po co takie kombinacje skoro w NEXT wystarczy wskazać miejsce domyślne na instalacje.

Ja mam wskazaną kartę SD i tam wszystko instaluje.

Trzeba nawet niektóre instalki ręcznie do pamięci wewnętrznej przenosić, bo nie startują razem z Androidem jak są na karcie zainstalowane.

(GG, animowane tapety)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem o tym,ale pomimo ustawienia domyslnej lokalizacji na nowe apki ten problem się pojawiał. Nie utrudniałem sobie życia i perwsze co to kombinowałem ustawiając karte sd jako lokalizacje na nowe apki,pamieć telefonu oraz domyślne ustawienia i nic. Jak poradzić sobie z tym ? Jak już wcześniej mówiłem nie zależy mi na danych bo mam ich kopie. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A celem tej zamiany było zwiększenie miejsca na instalujące aplikacje?

Masz TWRP czy stockowe recovery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema. Ma ktoś z was stockowe boot.img ? Bo wgrałem innego ROMA i mam teraz inne po powrocie do stocka (Pokazuje się obrazek ten nie z myphona a potem jest już animacja wczytywania z myphona)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 14.12.2014 o 18:45, szymon88 napisał:

Opanowałem sytuację. Temat można usunąc.

Czy pamiętasz może jak to zrobiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi