Skocz do zawartości
NCR

Najlepszy kabel magnetyczny dla Z3 Compact

Rekomendowane odpowiedzi

Dafi

Ja też piszę się na dwa takie adaptery. Z tego co widzę to chyba korzystniej wyjdzie kupić na amazonie niż na stronie producenta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tibo

Stronka tylko mi nie działa ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na amazonie nie wysyłają do PL już próbowałem zamówić, trzeba mieć kogoś w Anglii kto to zamówi i wyśle później do PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NCR

A z niemieckiego Amazon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do samej wysyłki faktycznie chyba jest problem, to samo miałem z etui (na szczęscie mam znajomego w anglii).

Swoją drogą dzwine w polsce są już magazyny amazona co nie? Więc nie wiem czemu nie można kupować normalniej tego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dafi

Z niemieckiego też nie da rady. Wyskakuje ta sama informacja co na uk. Więc albo przez kogoś znajomego z anglii , albo ze strony producenta z drogą wysyłką (chociaż wysyłka z anglii do polski przesyłka rejestrowana o takich gabarytach najtańsza też nie będzie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djrexy

Magnetor X2 kupywałem z tąd:

[ New Magnector X2 ] Improved High Performance Sony Xperia Z1 / Z... http://www.amazon.co.uk/dp/B00Q3GK3YI/ref=cm_sw_r_udp_awd_64y8ub0P9T2MB

Jest to tylko mała przejściówka z micro usb na magnes, bez kabla, wkładacie po prostu swój kabel w nią i to jest dobre, bo jedni lubią dłuższy przewód inni krótszy. Przejściówka przyszła z malutkim gumowym etui które możecie doczepić do telefonu i mieć ją zawsze przy sobie. Sam magnes trzyma najlepiej niż poprzednie moje kabelki i został w stosunku do poprzedniej wersji zmieniony tak aby stykał się w pełni nawet przy założonym grubym bumperem na telefon. Silny na tyle że bez problemu można ładować telefon i grać jednocześnie. Polecam. Nie wiem jak jest z wysyłką do PL ale napewno ktoś z Was ma znajomych w UK i może przysłać (wkońcu jest nas tu 2.5 miliona :) )

5fb2ad53f25b7c65ee0e68ee72483b0c.jpg

Edytowane przez jotwu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek

Faktycznie dziady nie wysyłają do PL. Myślałem, że może kwota za mała, załadowałem 100szt i też nie wysyłają.

Chińczycy mogą, a fajokloki zakichane dziadują.

Szukajcie na ebayu, tam nie ma ją obiekcji.

http://www.ebay.com/itm/New-X2-MagNector-Magnetic-POGO-Micro-USB-Cable-Charging-Adapter-Sony-Xperia-Z3-/321624481817

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolego djerxy ty chyba siedzisz UK. Mógłbyś zamówić kilka sztuk dla kolegów z forum? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi