Skocz do zawartości
NCR

Najlepszy kabel magnetyczny dla Z3 Compact

Rekomendowane odpowiedzi

Tibo

Ostatnio byłem w salonie Sony i pierwsze słyszeli o kablu magnetycznym ich firmy. To jest podobno podróbka, a jedyne urządzenie ładujące magnetycznie ich firmy to stacja dokująca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam kupilem ostatnio kabel magnetyczny z tej aukcji http://www.ebay.pl/itm/171642578320?var=470619192996&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649i powiem wam ze jestem bardzo mile zaskoczony trzyma sie bardzo mocno nie odpada mozna smialo podniesc telefon i go ogsługiwac ładowanie jest troche dłuzsze ale mi to nie pszeszkadza

wiec śmiało polecam wyszło mnie niecałe 8 zł z wysyłka a paczka szła 9 dni

w tym samym czasie zakupiłem inny kabel rowniez z ebaya (tylko link z allegro) http://allegro.pl/oryg-kabel-magnetyczny-sony-ec21-z1-z2-compact-i5066206024.htmlkosztował mnie niecałe 20 zl z wysyłka wiec tez nie drogo ale zato ładuje duzo szybciej niz tamtem moze ok 30 min szybciej tyle ze gorzej sie trzyma, podnoszac telefon odpada wiec raczej nie uzyjesz telefonu gdy sie ładuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andy503

Byłem w salonie gsm w Gliwicach. Mają takie kable po ok 25 zł. Podobno do z1 i z3 się lekko różnią i kiedy wychodzi bardzo ładnie do z1 to już gorzej z z3. Sprzedawca sprawdzał i faktycznie coś jest na rzeczy, bo dało się naładować, ale bardzo łatwo wypadal.

Swypnięte za pomocą Sony Xperia Z3 Compact now Free

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NCR

Też znalazłem opinie, że nie bardzo pasuje z serią z3. Wobec tego, rezygnuję z zakupu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem w necie kabel , i wszystko ładnie się nawet mocno trzyma tylko bardzo wolno ładuję.Przez 6 godzin ładuję Max 50-60% .Też tak macie ?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jotwu

Kupiłem w necie kabel , i wszystko ładnie się nawet mocno trzyma tylko bardzo wolno ładuję.Przez 6 godzin ładuję Max 50-60% .Też tak macie ?

Niestety nie liczyłem ile czasu potrzeba do naładowania ale na moim kablu za 13zł to przez 6h to napewno już jest pełna bateria

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba z moim jest coś nie tak.Stacja oryginalna sony robi to o wiele szybciej tylko ciężko się jednocześnie ładuję i używa telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jotwu

A korzystasz z org ładowarki przy tym kablu? I nie używasz żadnego przedłużenia? Bo ja jak miałem na początku wzięty w ładowarkę kabel USB przedłużający a dopiero w niego magnetyczny to ładowało się znacznie dłużej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak sam kabel oryginalny bez przedłużenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jotwu

No to dziwne

Jutro postaram się sprawdzić czas ładowania jaki jest u mnie i dam znać ile wynosi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi