Skocz do zawartości
Bartex000

Pęknięte tylne szkło, Xperia Z3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam zamiaru sprawdzać czy będę miał pecha czy też nie a w razie pecha modlić się by na gwarancji wymienili na nowy bo nie jest to takie pewne. Ale jak kto woli, jego piaskownica i jego zabawki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@dante82 No widzisz, a jednak. Jechałem z kumplem który miał Z2. Telefon jako nawigacja rozgrzał sie do tego stopnia w upale, że się wyłączył praktycznie przed domem. W dotyku prawie parzył, więc jak weszliśmy do domu położył na zimnym szklanym stoliku. Zgadniesz co się stało? No właśnie...

Chcesz możesz przetestować tą teorie na swojej Z3 skoro twierdzisz, że to nieprawda. Rozgrzej ją solidnie i połóż ją płasko na czymś zimnym. Jestem ciekawy efektu i myślę że posiadacze innych zetek będą Ci wdzięczni za test. :E

Edytowane przez RalliArt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andpow

Panowie, również mam problem z tylną klapką, która pękła ale po upadku telefonu, wymieniłem na nową oryginalną i mam problem tego typu: gdy robię zdjęcia z błyskiem dostaję na zdjęciu białe cienie - przebłysk z lampy błyskowej. Czy ktoś może poradzić? Tylna obudowa oryginalna z uszczelkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

nie masz żadnego brudu? może troszkę krzywo jest

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andpow

jest czysto, nie da się krzywo przykleić..siedzi w rowkach

Problem rozwiązano: brakuje naklejonej na obudowie soczewki, która skupia światło błysku. Niby obudowa oryginalna ale jednak część elementów trzeba przekleić ze starej

Edytowane przez andpow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam  ,czy to możliwe żeby ten tył pękł samoczynnie w taki sposób jak na foto ?
    Nie mam pojęcia jak to się stało  i kiedy ,zauważyłem to gdy musialem się dostać do karty pamięci.Telefon cały czas jest w gumowej obudowie.:(   

Spoiler

15857336_1291537974254548_92465782_o (1).jpg

Edytowane przez adamos546
    Filmy i obrazy wstawiamy w tagu SPOILER, poprawione. Proszę o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Zawsze na takie rzeczy ciężko odpowiedziec. Moze tel Ci się w kieszeni wygial i szklo nie wytrzymało. Zobacz czy jest prosty przykladajac np do katownika budowlanego albo linijki lub na tle kartki w kratkę, cos takiego

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

Wyślij może zrobią bratu się udało

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no wlasnie wydaje się być prosty,gwarancje mam do lutego to spróbuje. Własnie w przypadku gdy nie zgodzą się na naprawe gwarancyjną to odeślą w takim stanie jaki jest? Żeby mi go bardziej nie popsuli bo wydaje mi się że to szklo sie trzyma na foli xd 

jeszcze jeden ps : Co napisać  w protokole że w jakich okolicznościach to się stało,Żeby zwiększyć szanse na ewentualną naprawe.

Edytowane przez adamos546

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

@adamos546 generalnie powinni odesłać w takim samym stanie ale różnie z tym bywa. Lepiej przed spakowaniem zrób sobie zdjęcia faktycznego stanu telefonu na wszelki wypadek ewentualnych zatargów jakby coś poszło nie tak. W protokole napisz, że zepsuło się samo z siebie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi