Skocz do zawartości
Bartex000

Pęknięte tylne szkło, Xperia Z3

Rekomendowane odpowiedzi

Moja Z3 już drugi raz pękła jakby samoczynnie. Po wyjęciu z kieszeni zobaczyłem pęknięcie. Telefon dalej był wodoszczelny. Pierwszym razem wymieniłem sam tylny panel, ale to tylko dlatego, że telefon mi upadł i zrobiła się pajęczynka. Jeśli nie naprawi Ci serwis to zawsze możesz naprawić sam. Nie jest to trudne zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Trudne i drogie też nie. Koszt wyjdzie porównywalny do ewentualnych kosztów samego pobytu w serwisie, jakby gwarancji nie uznali. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no nic napisalem ze pękniecie nastąpiło samoczynnie podczas użytkowania telefonu,zobaczymy co z tego wyniknie jak nie naprawią to za jakis czas sam to sobie wymienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Planuje kupno Z3 i mam pytanie jak jest z tym pękaniem.Jedni piszą żeby się nie przejmować bo jest to z winy użytkownika natomiast drudzy chcą potwierdzić teorie i wmawiają że pękł samoistnie.Ja myśle że albo komuś spadł i za pierwszym razem nie pękł dopiero potem albo naprężenia lub szok termiczny.Co sądzicie o tym ? prosiłbym o opinie od tych którzy mieli już Z3

Edytowane przez melis
    połączone z istniejącym tematem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    keiytom

W pierwszych modelach zdarzało się, że pękały samoistnie, najczęściej plecki ale jeśli telefon był na gwarancji to ja przynajmniej nie miałem najmniejszego problemu z naprawą takiego uszkodzenia. W pierwszej Z3 jaką miałem plecki pękły po około 2 miesiącach (telefon nigdy nie upadł a szybka pękła podczas ładowania gdy telefon leżał), zastała naprawiona w ramach gwarancji po kolejnym pół roku pojawił się problem z cichymi dźwiękami, została wymieniona na nową w ramach gwarancji. W drugiej Z3 tydzień przed końcem gwarancji odkleił się ekran, została wymieniona na nową w ramach gwarancji. Z trzecią Z3 jaką miałem nie było żadnych problemów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam okazje dostać nową Z3 z 12 miesięczną gwarancją serwisową więc myśle że mnie to nie spotka czyli w późniejszych tego nie ma ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    keiytom

Ja u siebie miałem problem tylko z pierwszą która była kupowana za raz po premierze, z kolejnymi problemów z pękaniem nie miałem. W zasadzie w każdym całym "szklanym" telefonie takie coś może się zdarzyć, wystarczy poczytać co działo się z Samsungami czy Iphonami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok zaryzykuje i kupie Gość od którego kupuje przyjął zalany telefon z winy użytkownika na wcisnął uszczelki i wymienili na nowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorki za brak odezwu z mojej strony,ale totalnie zapomniałem o tym wątku ? co do Sony.Kupiłem go jakiś miesiąc temu i do teraz nic się z nim nie dzieje.Nie pękł itp założone z 2 stron szkło hartowane+mocne etui i telefon dobrze chroniony polecam ten telefon w 100%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi