Skocz do zawartości
78just

INFO myPhone Infinity 3G - Minirecenzja

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę zakładać nowego tematu więc zapytam kolegów co już mają z Infinity więcej styczności niż ja :)

Dzisiaj kupiłem właśnie ten telefon, po podłączeniu do wi-fi wyskoczyła mi aktualizacja oprogramowania - obecnie jest 4.4.2 i zastanawiam się czy to jakaś aktualizacja łatająca KK czy może Lizak? Nie chcę przerabiać ponownie sytuacji jak w zenfonie - aktualizacja na pałę i potem płacz i powrót do KK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    78just

to nie jest aktualizacja do lolipoopa, z tego co pamietam to łatka jakas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kundel

pozwolę sobie podbić temat do góry jako że w najbliższym czasie planuje zakup telefonu i będzie to prawdopodobnie  wersja z 3g.

Na stronce cena jest 699 u  mnie w Biedronce nie ma akurat tego modelu.  Na allegro jest parę szt. po 490-530 zł aukcja założona prze osoby prowadzące stoiska w jakis galeriach handlowych i trochę się obawiam u nich kupować.

Mam jeszcze jeden pomysł na dniach będą remontować biedronkę w pobliskiej miejscowości i na reotwarcie pewnie dają fajne ceny. Pozostaje czekać bo 100 drogą nie chodzi  

no chyba że ktoś coś doradzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@kundel: Ja wczoraj kupiłem w Auchan w Nowym Sączu za 520 zł czarny model, był jeszcze jeden, może w Auchanach w innych miastach też jest taka promocja nie wiem bo nie sprawdzałem :)

Edytowane przez paganhuragan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kundel

byłem w biedronce nowo otwartej niestety nie natrafiłem na 3g, w sumie to poszedłem bardziej z ciekawości jaka będzie cena. Bo co do modelu to już zmieniłem zdanie :X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi