Skocz do zawartości
qriozum

[m9] Aktualizacje oprogramowania układowego (OTA)

Rekomendowane odpowiedzi

Ze sterownikami tez miałem problem właśnie w recovery mode komp nie widzial telefonu komunikat w adb był device not foud ale poszperałam w sieci i teraz go widzi.No nic jak wrócę z pracy dalej będę kombinował. Jescze  mam prosbe jak bys mogl daj linka do sterow ktorych uzywasz , lecz nie to htc sync bo na tych w recovery  komp    nie widzial  htc

Edytowane przez AlienT123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mutasek24

Jak będę w domu to porzucę link... Napisz jeszcze jaka masz wersję windowsa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mutasek24

Tutaj masz najnowsze "drivery" https://drive.google.com/file/d/0B3eKBOCvt3tEY0JfUXl5ZWppUjQ/view?usp=sharing, poza tym sprawdź najpierw czy w recovery po wybraniu opcji "apply updates from ADB" i wpisaniu : adb devices  wyświetli sie twój S/N z dopiskiem sideload ( jesli tak to sterowniki masz wporządku).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok  poszlo wystarczyl  inny adb z linka ktory podales , dzieki wielkie

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś już może fotki porównawcze po tym najnowszym update co to niby poprawili kamerę??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem inny sposób na aktualizację : 

How to Flash
    Before flashing this OTA, you need to make sure you’re running 100% stock 1.32.401.15 firmware & recovery without root.
    Download the OTA package from above and place it in the root directory of the external SD card.
    Turn off your phone by pressing the Power button.
    Reboot into the bootloader by holding the Vol Down button and pressing Power button once. In the bootloader navigate to “Recovery” using Volume buttons and press Power button to select it.
    In recovery mode, select “apply from sd card”, locate your update package and install it.
    After the installation, reboot your phone normally and explore the update.
    Note: If you’re on a custom ROM then you are recommended to flash the stock firmware using an official RUU package from HTC or by restoring a Nandroid backup through TWRP’s restore function.

Kolega mówił że działa nie mam chwilowo jak sprawdzić więc nie mam 100% pewności może ktoś mógł by to sprawdzić i podać wynik .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Informuje, że pojawiła się już OTA dla HTC One M9 z Playa, CID 102 - właśnie pobieram.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę piszcie coś o kamerze. Najlepiej wrzucajcie fotki porównawcze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zemiel

co do zdjęć jak pytasz to dziś w nocy kilka zrobiłem i jakby naprawdę lepiej było,z lampą bardzo dobrze doświetla ,nie mam do czego porównać żeby oba zdjęcia zapodać,żadko robię słuchawką a częściej cyfrówką.Jak się boisz aktualizować to można zrobić dowgrade,sam dzis robiłem z wersji 1.32.401.17 do 1.32.401.15 i raczej z 1.40.401.8 niżej też się da

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie boję się aktualizować tylko boję się kupić M9 ;) Stoję przed wyborem między M9 a LG G4, ale zależy mi na dobrym aparacie. Oczywiście pewnie HTC nie ma szans żeby przebił G4, jestem w stanie to przebolec bo zamiast tego mam za******e Sense, Boomsound, wykonanie i design HTC, no, ale żeby chociaż trochę lepiej fotki wychodziły nóż to co widzialem na recenzjach.

Wysłane z HTC One [Tapatalk]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi