Skocz do zawartości
lemingowiec

Poszukuję softu na SM-N900A z językiem polskim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Na wstępie napisze jak zły dział proszę o przeniesienie i wyrozumiałość. Stałem się posiadaczem telefonu jak w temacie. W momencie kupna myślałem (tak sugerowała naklejka pod baterią) że jest to model SM-N9005.W informacjach o produkcje w menu telefonu również widniała informacja iż jest to model SM-N9005. Na pokładzie był android 4.3 telefon działał , wszystko było ok ale nie mogłem skonfigurować telefonu pod lte ( sieć orange) .Postanowiłem go zaktualizować do lizaka i tu zaczęły się schody..W "wipe" (jestem początkujący w tych sprawach :) wyszło na jaw iż jest to wersja na USA czyli SM-N900A. Znalazłem jedynie soft pod ten model mogący zaktualizować go do wersji 4.4.2. Niestety okazało się że jest to soft brandowany AT.T( 5 plikowy) i taki został wgrany..W tej chwili telefon działa normalnie na pokładzie jest 4.4.2 menu telefonu pokazuje wersję SM-N900A ,  "chyba" nawet działa lte , ale niestety nie mam języka polskiego. uff lakonicznie to wypociłem jakoś a teraz mam pytanie.Bez języka polskiego to mi  nic niedało , więc pogorszyłem sprawę .Potrzebuję softu pod ten model (najlepiej najnowszy jaki jest dostępny) oczywiście bez brandu , albo chciałbym powrócić do tego co miałem czyli 4.3 oczywiście z językiem polskim.Dodam jeszcze że zanim zaczęły się " schody" z telefonem na pokładzie był czysty soft 4.3 z językiem polskim ale w telefonie nie działał net w lte.  Proszę o jakieś rady.Pzdr

Edytowane przez camdell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abgar

Niestety LTE w Polsce raczej nie będziesz miał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@abgar

Czemu nie? Na pasku informacyjnym pojawia się 4g. Na 4.3 w menu sieci była opcja wyboru lte , na obecnym 4.4.2 niema opcji wyboru sieci z automatu swieci 4g na pasku

Edytowane przez camdell
    cytat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucas90

Lepiej zobacz speedtestem czy to aby na pewno było 4G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abgar

Bo mi się  widzi, że jest różny sprzętowo. Najprawdopodobniej masz model : SM-N900AZKEATT robiony na wyłączność dla AT&T

Obsługiwane pasma LTE: LTE700 (B17), LTE850 (B5), LTE1700/2100 (B4), LTE1900 (B2)

Natomiast SM-N9005 ( taki jak mój ) obsługuje: LTE2100 (B1), LTE850 (B5), LTE1800 (B3), LTE2600 (B7), LTE900 (B8), LTE800 (B20)

W Polsce operatorzy działają w paśmie: B1 i B3

I to raczej nie jest to "naprawienia" softem

ALE: obym się mylił !

A tak nawiasem mówiąc z moim telefonem w Plusie stało się parę dni temu coś dziwacznego: od miesięcy pokazywał LTE a od kilku dni pokazuje 4G

Edytowane przez abgar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ponownie.Sprawdziłem jeszcze raz wszystko i okazuje się że telefon pod imeiem zgłasza się jako SM N-9005...Już się pogubiłem w tym wszystkim. Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

W tym programie pokazuje model SM N900A. Niestety nigdzie niemogę znaleźć czystego softu pod to model.Wszystko co znalazłem to brand pod ATT.Ciekawi mnie jednak to że na początku jednak był tam soft 4.3 bez żadnego branda no i co najwazniejsze z językiem polskim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Jesli ty pisałes do mnie na GG to zrób tak jak ci napisałem.

Przyslij mi go , sprobuje naprawic, ale nie gwarantuje że wszystko sie uda.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi