Skocz do zawartości
lemingowiec

Poszukuję softu na SM-N900A z językiem polskim

Rekomendowane odpowiedzi

a może wiecie jak rom zainstalować, może być kit kat tak, żeby nie było zbędnych aplikacji od at&t i żeby był polski język? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Witam. Udało Ci sie wgrać jakiś rom z polskim językiem na lollipopie na n900a?

Edytowane przez camdell
    cytat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Też macie problemy z z zasięgiem? U mnie jest strasznie nie da się rozmawiać a o internecie można zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Instrukcja JAK WGRAĆ DYNAMIC KAT na N900A. (nie nabija Knox-a) i na koniec instrukcja jak wgrać PL....

Rzeczy potrzebne - wszystko do znalezienia w necie - dobrze wyguglować trzeba........ :

Soft 4-plikowy:

AP_N900AUCUCNC2_722276_REV03_user_low_ship_MULTI_CERT.tar.md5

BL_N900AUCUCNC2_722276_REV03_user_low_ship_MULTI_CERT.tar.md5

CP_N900AUCUCNC2_722276_REV03_user_low_ship_MULTI_CERT.tar.md5

CSC_ATT_N900AATTCNC2_722276_REV03_user_low_ship_MULTI_CERT.tar.md5

Bez wzgledu na to czy mamy 4.4.4 czy 4.4.2 - za pomocą Odina 3.09 lub wyższego  flashujemy telefon tym softem. Niczego nie zaznaczamy dodatkowo w opcjach. Po konfiguracji trzeba w security zaznaczc akceptację dla aplikacji spoza Google Play. To konieczne!

Teraz root. Nie kombinowac z iRoot-em czy innymi programami - nie radza sobie w późniejszym etapie.

Potrzebne apki:

Towelroot - tr.apk

BusyBox - stericson.busybox-33-APK4Fun.com.apk

Safestrap - Safestrap-HLTEATT-NC2-3.75-B03.apk

Podpinamy fona do kompa w trybie MTP + ADB (na klawiszach dajemy *#0808# i wybieramy tryb) - potem do pamięci np do folderu download wrzucamy 3 apki oraz ROM.

Potrzebne:

ROM - DynamicKatXtreme2.3.7

Wszystko razem wrzucamy do folderu (4 rzeczy = 3apki oraz ROM)

Teraz robimy recovery - ponieważ to ATT USA wiec ma zablokowany bootloader - nie ma co kombinowac z recovery odinem czy jakkolwiek inaczej - telefon natychmiast dostaje Knoxa 0x1 oraz jest chwilowy zgon - trzeba go flashowac od nowa 4 plikowcem. Do wgrana recovery służy SafeStrap - ale to za moment.

Rotowanie: 

Instalujemy tr.apk i tyle - (tam nie można popełnić błędu) jako pierwsze, potem BusyBox  - ale UWAGA - nie tylko instaluj APK ale trzeba uruchomić BusyBox i przejść całą procedurę sprawdzająco - instalującą. Na końcu instalujemy Safestrap. Dalej postepujemy zgodnie z instrukcją:

http://galaxynote3root.com/galaxy-note-3-tutorials/how-to-install-custom-rom-using-safestrap-on-galaxy-note-3/

Po tym wszystkim mamy 2 romy na fonie. STOCK 4.4.2 oraz Dynamic Kat. Tego customa bez problemu tłumaczy LANGUAGE ENABLER i mamy PL - może Morelocale2 też go robi ale nie sprzwdzałem. To tyle B.R.doktorT

Edytowane przez doktort

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem...

przeszukałem wujka google i nic nie znalazłem.

Mam Galaxy Note 3 (SM-N-900A) i posiada angielskie menu, trochę mnie to wkurza. Chcialbym wgrać polskiego softa, ale niestety nie wiem jak to zrobić, gdzie szukać oprogramowania i jak krok po kroku postępować, żeby tel mi nie padł.

Czy znajdzie się tu jakiś magik, który byłby mi w stanie po kolei wytłumaczyć jak się za to zabrać i nie /ciach/ roboty?

Z góry bardzo dziękuję.

Edytowane przez Natan
    Słownictwo użytkownika. Punkt 3.2 Regulaminu Forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukałem kolego, ale nic konkretnego na temat mojego modelu telefonu nie ma.

Jest jakiś jeden poradnik, ale do innego modelu i po angielsku. Nikt nie wyjaśnia jak to zrobić przy SM-N900A, a tymbardziej po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ole

To jest telefon przeznaczony na rynek USA i próżno w nim szukać polskiego, ma inne podzespoły i wgranie innego ROMu ucegli Ci telefon.

Proponuję poszukać nakładek językowych na androida .... gdzieś je widziałem ale nie pamiętam gdzie dokładnie.

P.S. np. Aplikacja „MoreLocale” 

Edytowane przez Ole

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mar.ur

Wypróbuj ze sklepu play aplikację More local 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi