Skocz do zawartości
maniott

Jaka ładowarka samochodowa najlepsza ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam Sony Car Quick Charger AN420 ładuje 1.8 A ma drugie wyjscie USB nie zakłóca mi radia CB

Edytowane przez mniedziel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętajcie, że większy prąd ładowania, to nie tylko szybsze naładowanie telefonu, ale też skracanie żywotności akumulatorka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Ja polecam Sony Car Quick Charger AN420 ładuje 1.8 A ma drugie wyjscie USB nie zakłóca mi radia CB

Szkoda, że nie napisałeś, że kosztuje stówę...

Ciut dużo, jak na zwykłą ładowarkę.

Jak na razie kupiłem 2-amperową ładowarkę Forevera.

Sieje po CB makabrycznie.

Edytowane przez ochkarol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tanio nie jest tutaj jest "promocja" za 74,5zł, ale przesyłka 19zł razem 93,5zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam :)

Robiłem właśnie research wokół ładowarek samochodowych, chciałem coś firmowego i minimum z dwoma gniazdami (w kombinacji 1.2 + 1).

W końcu znalazłem (trochę przypadkiem) i kupiłem ładowarkę GP CC61W.

Kiedyś dawno temu (15 lat temu) miałem ładowarkę sieciową GP do paluszków ale się zepsuła. Mimo to zawsze ta firma dobrze mi się kojarzyła głównie przez pryzmat świetnych akumulatorków AA/AAA które produkowała/produkuje (chyba wciąż są świetne ale nie mam to nie wiem).

Zastanawia mnie zupełny brak opinii na temat tej i innych ładowarek samochodowych GP, cena jest atrakcyjna, parametry świetne w aż 5 wersjach (1/2/3 gniazda USB, różne parametry napięć). W internecie tak polskim jak i zagranicznym kompletne pustki jeśli chodzi o opinie. Po prostu Enigma.

Samej ładowarki jeszcze nie mam fizycznie więc się nie wypowiem. Macie jakieś skryte doświadczenia z tymi ładowarkami ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matvei

Cześć,

Nie jestem pewien czy to aby dobry dział, jeśli tak to przepraszam i proszę o przeniesienie tematu.

Mam problem z ładowaniem mojej Xperii Z3C podczas podróży. Używając Yanosika oraz GoogleMaps jednocześnie ładowarka podczas 2h jazdy jest w stanie doładować telefon o jakieś 20-30%. Co najlepsze, korzystam też z Note 4 (sporo większy ekran) i ta sama ładowarka samochodowa daje radę podładować go przy identycznym użyciu o jakieś 60%. W momencie kiedy wygaszę ekran ładuje się bez problemu. Tak samo w przypadku standardowej ładowarki. Ktoś ma podobnie?

Edytowane przez patrikos23
    Temat połączony z istniejącym o podobnej tematyce. Proszę o więcej uwagi przy zakładaniu nowych tematów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie parametry znamionowe ma ładowarka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Yanosik żre baterię sam w sobie. Dziś jechałem około pół godziny z samym Yanosikiem (bez nagrywania wideo) i Zetka naładowała się tylko o 1%.

Ładowarka nominalnie ma 2A ale podaje około 1,1A (tak wynika z Ampere).

Jak włączę wideorejestrator w Yanosiku to wogóle nie wyrabia ładowarka.

Edytowane przez ochkarol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi