Skocz do zawartości
voytecc

Serwis Myphone

Rekomendowane odpowiedzi

te wibracje w ucho i dzwiek taki sam jak w spoczynku to wina czujnika zblizeniowego, który działa jak chce, jak się okazuje w wiekszości myPhonów on działa bardzo słabo, to jest narazie jedyna wada tych telefonów i nie zalezy to od modelu, po prostu od przypadku, jeden produkt bedzie ok a nastepny już nie...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirus

To jak ocenić serwis który nie sprawdza telefon po naprawie i odsyła w jeszcze gorszym stanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo dla nich takie byle jakie działanie czujnika jest prawidłowe :)
    Po prostu taka słabą część montują i już

Przestroga dla kupujących że trzeba sprawdzić sobie przed zakupem, gdzieś czytalem że ktoś po zakupie poszedł do sklepu zareklamować ten czujnik, sprawdzili 3 telefony i we wszystkich nie działał prawidłowo i sklep oddał kase.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirus

Bo dla nich takie byle jakie działanie czujnika jest prawidłowe :)

Po prostu taka słabą część montują i już

Przestroga dla kupujących że trzeba sprawdzić sobie przed zakupem, gdzieś czytalem że ktoś po zakupie poszedł do sklepu zareklamować ten czujnik, sprawdzili 3 telefony i we wszystkich nie działał prawidłowo i sklep oddał kase.

Kupowałem w komputroniku,to chyba poważna firma?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    78just

kupowane w komutroniku saturnie czy sklepie myphone to ten sam produkt, wiec nie powinno byc roznic w sprzecie, moze pojedyncze wadliwe modele, zdarza sie, ale tez problemy z czujnikiem zblizeniowym mialem w sony i samsungu, wiec ja tu nie wiedze reguly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

te wibracje w ucho i dzwiek taki sam jak w spoczynku to wina czujnika zblizeniowego, który działa jak chce, jak się okazuje w wiekszości myPhonów on działa bardzo słabo, to jest narazie jedyna wada tych telefonów i nie zalezy to od modelu, po prostu od przypadku, jeden produkt bedzie ok a nastepny już nie...

Prosiłbym o rozszerzenie tego wątku. Mam dwa telefony MyPhone (Hammer i H-Smart) i w obu występuje podobna usterka. Gdy łączę się z odbiorcą w słuchawce pojawia się "strzał" - głośny dźwięk  + wibracja. W smartfonie jest to bardziej odczuwalne. Normalnie używać się tego nie da - trzeba trzymać telefon daleko od ucha, ale wtedy oczywiście nie słychać, czy w ogóle jest jakiś sygnał, czy nie. Oczywiście MyPhone utrzymuje, że to "normalna funkcjonalność" tych telefonów. Dodam, że mam wrażenie, iż na początku tak nie było - dopiero po wprowadzeniu własnych ustawień. Niestety wyłączyć tego nie potrafię.

W niniejszym wątku mowa jest o czujniku zbliżeniowym, ale Hammer to zwykły telefon i takiego czujnika raczej nie ma. Czy h-smart taki czujnik ma? A może MyPhone włączył taką funkcję na stałe w różnych modelach?

DA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Don Aldo

na początku myślałem ze to wina czujnika, bo działa bardzo słabo(opisywalem to w poprzednich postach)

ale jednak okazuje się, że Android KitKat dał taką możliwość i MyPhone dodał taka funkcję, tyle że zapomniał dodać opcji wyłaczenia tego.

W innym telefonie z Androidem KitKat mam możliwość wylaczenia tej wibracji

nawet jak dzwonie na swoj telefon to słuchać po odbiorze ten strzał wibracji, niestety nie mam na to rady na razie.

Przez jakieś programy specjalistyczne pewnie da sie to wylaczyć ale to trzeba by roota robic

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Don Aldo

(...)okazuje się, że Android KitKat dał taką możliwość i MyPhone dodał taka funkcję, tyle że zapomniał dodać opcji wyłaczenia tego.

W innym telefonie z Androidem KitKat mam możliwość wylaczenia tej wibracji

nawet jak dzwonie na swoj telefon to słuchać po odbiorze ten strzał wibracji, niestety nie mam na to rady na razie.

Przez jakieś programy specjalistyczne pewnie da sie to wylaczyć ale to trzeba by roota robic

Dzięki za wyjaśnienie. Dodam, że u mnie w h-smart to nie tylko wibracja, ale również bardzo głośny pisk. Wibrację dałoby się jakoś przeżyć - pisku nie.

Rozumiem, że nie ma co szukać egzemplarza wolnego od tej wady...

Pozdrawiam,

DA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    78just

wibracja jest tez w hammer axe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aż mi się nie chcę wierzyc, że system uniemozliwia wylączenie tej funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi