Skocz do zawartości
mourning

Aparat w Desire 820- dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

QkiZ

No ale przecież automatycznie też działa. Możesz wskazać obiekt na którym ma złapać ostrość, ale również możesz kliknąć od razu migawkę i złapie ostrość na obiekcie w środku kadru i robi zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    manieek

Witam. A jak się maja zdjęcia z 820-tki do galaxy A5 2015? Chciałbym zmienić A5 na Desire 820 , tylko że zależny mi na dobrym aparacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikisan

To sobie kup 820kę i jakiegoś compacta. Nie musi być wysokich lotów, spokojnie ten szajs w HT przebije :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie mogę znaleźć odpowiedniego działu więc piszę tutaj. Generalnie moj HTC wygrany w loterii Heyah nie robił od początku fenomenalnych zdjęć, lecz były one w miarę w porządku. Z biegiem czasu jednak robiły się coraz gorsze, a teraz to zdjęcia wyglądają jak z jakiejś starej nokii :D. Niestety jest to chyba wina zarysowanego obiektywu (caly czas mowimy o tylnym aparacie) - czy da się coś z tym zrobić? Niestety czyszczenie różnymi płynami nie pomaga, jakość jest FATALNA..

Co do aparatu z przodu - nie rozumiem dlaczego wszystkie zdjęcia są jakby przybliżone. Chcąc zrobić tzw. selfie moim telefonem jest tak blisko twarzy.. w porównaniu np do tel mojej dziewczyny (xiamoi redmi 4x) gdzie na jej zdj jest naprawdę dobre. Do tego w htc kolory jakieś pomarańczowe - nic nie daje powrot do ustawien fabrycznych.

Jakieś rady? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mmaciejow

@..::AS::.. jedynie wymienić obiektyw w aparacie. Według mnie nie opłacalne.

Co do przodu ten model tak ma i tego nie zmienisz. Ja u siebie nie miałem pomarańczowego koloru. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi