Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Posiada ktoś z was może albo miał do czynienia z pokrowcem Dot View dla HTC One M9?

htc-one-m9-dot-view-2-case.jpg

albo moze na innym modelu niż m9? Chodzi mi o to czy korzystanie z tego jest wygodne, czy to zwykły bajer, plus w jakim stopniu chroni telefon, oraz jeżeli ktoś z was ma, to czy nie żałujecie zakupu :)

Edytowane przez serekstm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja się bawiłem w htc desire 620, wygodne i chroni, jedyny minus ale to tylko w tym konkretnym modelu, że nie można odebrać rozmowy za pomocą posunięcia palca po etui :) ale zaznaczam, że to tylko w tym modelu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W jaki sposob  dziaja dot view?  pytam  poniewaz mam od paru dni problem z dot view ice. Kiedy otwieram to nie za kazdym razem wlacza sie telefon (jakby spi) najczesciej jest to po dluzszym czasie bo kiedy go rozbudze to za kazdym razem sie wlacza. Telefon   od ponad miesiaca  i od paru dni tak mi sie zrobilo. Robilem reset  telefonu ale nie pomoglo. Moze ktos z was  ma jakis sposob na to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Louis

Ja mam Dot View nałożone na M8 i Dot View Ice na M9.
    Przeważnie nie korzystałem z tego typu akcesorii przy poprzednij modelach ale Dot View jest funkcjonalnym etui a oprócz tego chroni telefon przed upadkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobny problem jak kolegahttp AlienT123 i nie wiem czy to wina aktualizacji systemowej czy też aplikacji Dot View.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiłem reset przed aktualizacja i było to samo ,sądzę że to wina magnesu w etui może trzeba bardziej namagnesowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na 5.1 problem z otwieraniem  zniknął. Otwieranie bardzo szybko wlacza telefon 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od paru dni zaczęło pusczać mi łączenie w tym etui , niedlugo całkowicie odpadnie.

Teraz mam pytanie czy htc przyjmuje to w ramach reklamacji. Kiedy dzwonilem do sklepu tam gdzie kupilem powiedzieli mi ze  HTC odrzuca te uszkodzenie bo jest mechaniczne.

Gwarancji na akcesoria jest 6 miesiecy ja mam od  poczatku kwietnia wiec jescze mam czas zeby je oddac. Dodam ze jest to oryginalne dot view ice kupione w autoryzowanym sklepie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi