Skocz do zawartości
mayerboss

HTC Dot View - czym sie rozni podrobka od oryginalu?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Użytkuje go już trzeci dzień i musze przyznać fajny gadżet, spisuje się.

Co do jego funkcjonalności to tak jak napisali poprzednicy, telefon nie ślizga się.

Zalety:

• Rozszerza telefon o nowe funkcjonalności, odbieranie połączeń, możliwość oddzwonienia do ostatnich 3 połączeń i oczytania wiadomości.
    • Odrazu po otwarcu odblokowuje telefon i analogicznie po zamknięciu blokuje.
    • Chroni telefon aczkolwiek zalecam zakupienie dodatkowej ochrony wyświetlacza bo jak podejdzie piasek to porysuje.
    • Najważniejsz to jest to że projekt jest rozwijany i powstała nawet już na niego gra.
    • Bardzo dobrze dolega, nie ma problemów z odpiewającą klapką, łatwo wraca do pozycji zamkniętej.
    • [Zaleta/Wada] Ciężko go włożyć do kieszeni spodni a w szczególności spodni z ortalionu z racji tarcia gumy, ale to zadziała w drugą stronę, nikt nie wyjmie Ci telefonu z kieszeni bez Twojej świadomości.

Wady:

• Możliwość porysowania ekranu przez piasek, jak w każydm coverze z klapką ten problem jest.
    • Klapka utrudnia wykonywanie zdjęć aparatem, j/w problem ten jest w każdym coverze z klapką.
    • Gdy często odblokowuje się telefon z zamkniętym coverem szybciej rozładuje się bateria z racji iż jasność ekranu jest wtedy ustawiana na maksymalną.
    • Słaba widoczność w słońcu, ale nie ma co tutaj gdybać bo przy otwartej klapce wcale lepiej nie jest, taka specyfika koloworych ekranów.

Wszystkim niezdecydowanym polecam zakupić - oryginał, nie pożałujecie.

P.S Trochę rozsmuciła mnie sytuacjia z aktualizacji. Na zdjęciach bała możliwość uruchomienia latarki a w rzeczywistości tego nie ma, może wprowadzą to później bądź ja nie umiem tego uruchomić :)

Edytowane przez mayerboss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xSkyer
    Napisano (edytowane)

Trzeba też dodać, że nie każdy telefon HTC z dotview będzie miał opcję wybudzania, odczytywania wiadomości i ustawiania własnych powiadomień.

W przypadku HTC Desire 620g nie ma takiej opcji.

Edytowane przez xSkyer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Muszę się nie zgodzić, wszystko co opisałem w poprzednim poście bazuje na modelu HTC 820, zobacz czy masz aktualną wersje dot view

Edytowane przez DaN995
    Nie cytujemy posta poprzedzajacego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xSkyer
    Napisano (edytowane)

W takim razie przepraszam za mój błąd. W przypadku 620g nie można zaktualizować aplikacji + nie działają te funkcje.

Edytowane przez xSkyer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja mam 820 i DotView-najnowsza wersje ale jakos nie moge odnalezc opcji odczytania wiadomosci. O ile pojawia sie ikona do wiadomosci to po wybraniu, kliknieciu na ta ikone etui " kaze" po prostu otworzyc etui i przenosi wtedy do folderu z wiadomosciami. Dodam ze mam w ustawieniach DotView zaznaczanal opcje wiadomosci

Edytowane przez mourning

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mat89

Mam to samo jest ikona koperty gdy kliknie to znika. Myślę że to tylko informacja że otrzymaliśmy wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ma to działać. Gdy otrzymamy wiadomość pojawi się koperta po kliknięciu na nią musimy otworzyć klapke aby ją odczytać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy przy innym launcherze niż tym od HTC (dokładnie chodzi mi o Nova Launcher) pokrowiec DotView też będzie posiadał całą swoją funkcjonalność? Czy za jego działanie odpowiada aplikacja DotView czy również launcher od HTC?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

opłaca się kupować w salonie operatora, czy przepłacę  ?:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@up

A ile zapłacisz? Jest szansa, że jak zdradzisz tą tajemnicę, to ktoś za Ciebie sprawdzi czy przepłacisz...

Edytowane przez baca01
    Nie cytujemy postów poprzedzających

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi