Skocz do zawartości
michalos

rom [ROM] MIUI V7 (6.1.28) myPhone Cube [4.4.2] nowa wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz @@michalos tylko jakbyś go rozwijał, wrzucał to co do oryginału (tego Walthona) robią, na bieżąco to będzie miodzio. Rom na prawdę świetny, stabilny i szybki. Mam jedno zastrzeżenie: Primo- czasem gdy ktoś dzwoni to albo nie włącza się ekran, a jak się go włączy ręcznie to obraz dzwoniącego i przycisków odbierania jest "pod" ikonami o.O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam używam tej nowszej wersji i nic takiego nie zaobserwowałem , może to być przez jakąś apkę ,albo przez niskie ustawienie jasności ekranu.

Ale sprawdzę to jeszcze ,a jak tylko pojawi się nowa wersja na Waltona to postram się ją szybko przeportować na Cube.

Próbowałem portować bezpośrednio z Redmi Note ale jak narazie za wiele rzeczy nie działa.

Edytowane przez michalos
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No poza tym to czasem motywy szwankują, ale to już chyba wina optymalizacji V5 i V6... No pracuj chłopie, bo to jest dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również czekam na Twoje porty :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@michalos A jaki changelog względem 5.5.1?

EDIT: jeszcze jeden bug- okna pop-up te u dołu ekranu są przezroczyste- nie widać czarnych napisów

Edytowane przez piotrex1993

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do changlog to port pochodzi z tej stronki i tam też go zanjdziesz:

http://en.miui.com/thread-109865-1-1.html

A jeśli chodzi o te okienka pop-up to błąd w samym miui w nowszych wersjach już ponoć poprawione.

Jest już wersja też wersja 5.6.4 na Waltona gh3 ale jak narazie zbyt wiele problemów z nią mam.

- gorsze spolszczenie

- nie działa power menu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kazet

Osoby, które już korzystają z ROMu jakiś czas, powiedzcie proszę czy warto instalować? Nadaje się on do spokojnego, codziennego użytku? :) Póki co mam standardowy ROM, jeszcze nie robiłem nawet roota, bo mi wszystko wystarczało. MIUI jednak kusi, bo pięknie wygląda. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MIUI śmiga aż miło już prawie miesiąc. Ma kilka bugów jak pop up z FC bez tła (nie widać o co chodzi na ciemnej tapecie),filmy na odtwarzaczu natywnym są częściowo transparentne (prześwituje pulpit :P ) i motywy niektóre nie działają- działa ale po deep sleep i tak wraca domyślny co irytuje. Ale ja korzystam z wersji wcześniejszej, a nie najnowszego update więc tam może nie będzie tcyh problemów. Poza tym rom jest godny polecenia

Edytowane przez piotrex1993
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak xD bardzo stabilny rom, wszystko śmiga bardzo płynnie i szybko, bardzo ładnie wygląda, dobrze spolszczony, same plusy, wiec jak najbardziej polecam :D nic tylko instalować i się cieszyć :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie że się podoba :D.

Jako że jak narazie nie ma aktualizacji samego romu, niestety wersja 5.6.4 jak narazie ma wiecej problemów (pisze o romie z którego portuje) nawet kalendarz sypie FC.

Postanowiłem dać kilka fajnych dodatków z których sam korzystam w pierszym poście do pobrania.

Jak tylko wyjdzie jakaś sensowna aktualizacja na Walton GH3 to postaram się ją szybko przeportować na Cube.

Próbowałem też portować bezpośrednio z Redmi Note ale niestety jak narazie kończy się bootloopem.

Jeśli ktoś chętny do współpracy pomocy w tworzeniu tego romu pisać na priv.

Edytowane przez michalos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi