Skocz do zawartości
danio991

Potrzebuję oprogramowania i instrukcji jak je wgrać do Colorovo City Tab 7

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie jak wgrywaja softy,firmare czyli oprogramowania dystrybucje andoida?skad pobrac softy,firmare tool ze stron z jakich?Posiadam colorovo city tab 7  i wszedzie szukalem ale nie moge znalesc moze odrobina pomocy wskazowki pilne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie moge znalesc wersje androida dla tabletu colorovo city tab 7 lite 3g gps 2.0.Potrzebne gdyz rozsypal mi sie sytem android a niechce zanoisc do serwisu oprogramowanie  z system android 4.4.2 lub nowsze i stare wersje androida .Sterowniki itp pilne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Miły

[Modnote]Prosiłbym o poprawienie na przyszłość pisowni, bo ciężko czasem zrozumieć to co piszesz...[/modnote]

Wytapane z Sony Xperia Z3

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Igorius

@@danio991

Kolego - najprawdopodobniej custom roomów czyli oprogramowania innego niż oficjalne dla Twojego urządzenia nie ma. Napisz zatem do Colorovo, do producenta tabletu który posiadasz, prośbę o udostępnienie czystego firmware do Twojego tabletu - oraz o instrukcję jak to wgrać. Jak firma udostępni zrobisz sobie backup na zewnętrzny, oddzielny nośnik, zamieścisz w chmurze etc na przyszłość (i dla innych userów) a sam wgrasz i będziesz jeszcze jakiś czas cieszył się tym tabletem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.mmnt.net/db/0/0/ftp.abcdata.com.pl/Colorovo/CityTab%20Lite%207%203G%20GPS%232.0\z tej strony pobralem dla mojego tableta colorovo city tab7 lite 3g gps 2.0 sciagnalem batchtool rk ale  nie idzie pokazuje no device .A pozatym z ktorych tych wybrac obraz dla mojego tableta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co zrobic jesli dodalem sterownik dla adb i dla rk batch tool a sterwonik rk bqtch tool zainstalowal ale jest znaczek zapytania czyli zainstalowany ale powoduje blad a sterownik adb zainstalowal.

POwiedzcie mi jak wgrac firmware room itp. Tym programem rk batch tool czy mozna jakos inaczej to wgrac

[Dodano: 22.06.2015 - 17:42]

Tu są wszystkie firmware do colorovo

http://www.mmnt.net/db/0/0/ftp.abcdata.com.pl/Colorovo/
    Wgrywamy za pomocą RKBatchTool

Pozdrawiam

Krok po kroku powiedz co i jak to zrobic jakas instrukcje podaj zapodaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W załączniku instrukcja według city lite 8, analogicznie do innych modeli.

Pozdrawiam

Aktualizacja oprogramowania_2.pdf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem ze sterownikiem dla rk batch tool.Niby sciagnalem z roznych stron wyszukujac w google nawet z ftp colorovo i wyszukujac sterwoniki do rk batxhntool i na odwrot.Co sie dzieje jak dodaje sterownik przez dodaj urAdzenie windows xp oraz windows 7 nie ma nie widzi sterownikow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patruk

Wgrałem zgodnie z instrukcją jednak po restarcie tabletu biały ekran. Na chwilę mignie ekran startowy i potem już tylko biały...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi