Skocz do zawartości
Palmoster

Nie działa udostępnianie internetu

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni nie działa hot spot WiFi. Próbowałem tez po Bluetooth i jest to samo. Urządzenie, które jest podłączone widzi połączenie jedynie lokalne. Sprawdzałem na kilku laptopach, tabletach. Co ciekawe w miej więcej tym samym czasie u kolegi w htc one wystąpił ten sam problem. Nic nie zmieniałem. Rom oficjalny najnowszy dla exynosa. Za rady żebym zrobił format podziękuję z góry. Sieć play, na infolinii twierdzą że to nie ich wina. Oczywiście dane komórkowe włączone. Internet w telefonie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darekz

Spróbuj z inną karta sim. Jezeli hotspot odpali z inną karta sim to wiesz że nie masz problemu z telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj z kartą innego operatora, niż Play. Może Ci przycięli możliwość udostępniania netu. Kiedy włożyłem do ipada kartę Play to nawet funcji udostępniania w menu nie było, gdzie z kartą orange wszystko w porządku. Operatorzy mają taką możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Operator oficjalnie zaprzeczył. Znalazłem przyczynę. Aplikacja AdGuard blokowała. Nie pomogło jej wyłączenie. Należało ją odinstalować. Szkoda, bo nie znam innej aplikacji, która nie wymaga root'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2019 Dzięki, rozwiązało mój problem.

AdGuard blokował. Dokładnie udostępnianie wifi działało, telefon był podłączony i internet działał, ale czasem zacinał jak gdyby tablet tracił zasięg.

Nie zaktualizowany Lenovo TB-8504X do HTC U11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi