Skocz do zawartości
Maniek2k14

HTC One M9 czy HTC One M9 Plus?

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zdecydowany na zakup HTC One ale zastanawiam sie czy zwykły czy plus będzie lepszy albo czemu różnią się one procesorem i który jest lepszy MediaTek MT6795T czy Qualcomm Snapdragon 810 8994 i który model ma lepszą grafikę? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Louis

M9 Plus ma pojawić się w Europie w lipcu (cena w przedsprzedaży w Holandii to 760 euro) ale nie jest pewne czy pojawi się oficjalnie w polskiej dystrybucji.

Lepszy do gier jest Snap 810 w porówaniu do MediaTek'a który jest w M9+ ale lepszą żywotniością baterii na jednym ładowaniu jest odwrotnie-MediaTek > Snap810

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przestańcie z tym, że mediatek jest taki zły w grach. Widziałem na yt, że daje rade spokojnie z każda grą jaka jest na androida. Mój snap 600 z m7 daje rade z każda grą na full. Nie zauważysz różnicy w grach miedzy snap 810 a mediatek, a tak jak up mówi to bateria rewelacja. Sam myśle nad m9 plus a s6 ale to dopiero w marcu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ostatni

Ale tu chodzi o kompatybilność gier, gdzie akurat mało która gra wspiera Mediateka...

Edytowane przez DaN995
    Nie cytujemy posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiele nowych tytułów widziałem ze właśnie grali na miediateka, wiec wydaje mi się że i z tym nie bedzie problemu i mało która znana gra nie bedzie kompatybilna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

M9+ ma GPU G6200 - ten układ jest wydajnościowo gdzieś między S600 a S800. Na QHD jego wydajność jest mocno pogorszona. Z kolei M9 jak się nagrzeje to też traci kilkadziesiąt procent mocy GPU, ale mimo wszystko powinien być wtedy wydajniejszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Louis

Przestanie się grzać jak tylko otrzyma update do Android 5.1 wraz ze sterownikami układu S810 do rev. 2.1 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

A no no, ciepło zostanie odprowadzone software'owo  :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WKD622

Dobra Panowie mądralińscy. Mam gościa od maja i problem grzania został naprawdę w części wyeliminowany i nie przypominam sobie żeby m8 grzał się dużo mniej. Taki urok obudowy z aluminium. Co do m9 vs m9 plus. Patrz na to emocjonalnie a nie praktycznie. Obydwa będą świetne. Wybór polega tylko na tym czy akceptujesz w m9+ ten czytnik a'la samsungowski guzior który według mnie jest paskudny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Louis

A no no, ciepło zostanie odprowadzone software'owo  :lol2:

Jakie ciepło jak po aktualizacji nie jest już prawie odczuwalne, po dwukrotnym (jeden po drugim) uruchomieniu benchmarka AnTuTu M9 ma 39,3°C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi