Skocz do zawartości
montex

TUTORIAL Wgrywanie fabrycznego softu KDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja chciałem zapytać czy ktoś miał podobny problem mianowicie telefon lezal nieuzywany i po pewnym czasie podczas wlaczenia wyskakiwal blad boot security za pomoca lg support tool dalem awaryjne odzyskiwanie oprogramowania i teraz przy uruchamianiu wyskakuje taki monit

za pomoca flash tool wgralem z tego tematu H440n10i_00_1124 i nastepnie hard reset ale nadal pyta o kod. Wiecie jak to obejsc?

Spoiler

IMAG0040.thumb.jpg.b536e8f82b120b19c64b0fcc49321dae.jpg

Edytowane przez dszymek
    Grafike umieszczamy w spojler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ohara

mam to samo " contact the system administrator " co z tym zrobić,uruchom jako administrator wywala to samo.Trochę dziwne bo ten komunikat j.w wywalało jak chciałem wrzucić 6.0 czysty jak dałem LP czysty to idzie normalnie co może być?

Edytowane przez ohara

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@barton1982

U mnie po wpisaniu kodu 1234 zadziałało.

Edytowane przez dszymek
    Korekta tekstu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz jest gorszy problem za pomoca lgup chciałem wgrać nowszy soft ale zamiast upgrade dałem refurbish i teraz przy starcie wisi na logo Lg. Czy zostaje serwis czy da się jeszcze go jakoś ożywić dodam że lg flash tool i lg mobile support tool odzyskiwanie awaryjne też nie pomaga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ohara

Problem z uruchomieniem LGMobile support tool,mam taki komunikat:

To chyba chwilowe kłopoty z serwerem lg,teraz już ok działa.

Spoiler

Bez tytułu.png

Edytowane przez ohara

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Wgram  ten nowy soft kiedy system padł a  telefonu nie idzie włączyć, robię twardy reset i wyskakują błędy przy ekranie wyboru języka, zatrzymanie systemu. Co zrobić? Da się go uratować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@montex "Dajemy OK w Flashtool. Uruchomi się program od LG, wywali jakiś error - nie należy się przejmować. Po chwili na telefonie wyświetli się nazwa portu (u mnie COM4) i zacznie się flashowanie telefonu."

Telefon zmuliło a po restarcie zawisł na logo Orange, kombinacją przycisków wymusiłem fabryczny restart systemu, przeszedł niby pomyślnie, ale na końcu po restarcie również wisi na logo Orange. Podlaczylem telefon do Win7 64 i zaczałem wprowadzać punkty z Twojego poradnika a po podlaczeniu telefonu wisi mi na oknie Firmware Update i nie wyswietla portu COM. W programie LG wywaliło mi jakiś bład "Connection to server failed. Try again in a momment". Porada jakaś?

PS: Nie mogłem włączyć debugowania ponieważ telefon nie uruchamiał się poprawnie (wisiał na logo Orange). 

Edytowane przez widmo82

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi