Skocz do zawartości
SKORPION

Lenovo K3 / K3 NOTE - Akcesoria

Rekomendowane odpowiedzi

fiskomp

@@Hardkorowy Marcin - Dałbyś namiary na to etui ? 

Ja na razie mam to - http://www.aliexpress.com/item/2015-Wallet-Leather-Cell-Phone-Case-For-Lenovo-Lemon-K3-Note-A7000-Luxury-Litchi-Texture-Flip/32359867943.html

Do tego to szkiełko - http://www.aliexpress.com/item/NILLKIN-Amazing-Nanometer-H-Anti-Explosion-Tempered-Glass-9H-Screen-Protector-Film-For-Lenovo-K3-NOTE/32319213616.html

Rewelacyjny tandem, do tego słuchaweczki AKG-420 i jest mioooooodzio.

W szufladzie walają mi się jeszcze http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Soft-S-Line-TPU-Gel-Cover-Case-for-Lenovo-K3-Note-K50-t5/32326182157.html http://www.aliexpress.com/item/High-quality-Lenovo-K3-Silicone-case-cover-for-Lenovo-K3-K30-W-smart-phone-black-blue/32280238209.html

Ale do samych plecków trzeba sie przekonać, mi futerał bardziej pasuje.

Nie wiem, czy na Alledrogo są jakieś lepsze akcesoria, ale jak nie pili, to te 14 dni można poczekać. Jakieś pytania walcie na PW. 

Edytowane przez fiskomp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    br5

Też to mam - potwierdzam, bardzo fajne etui! Używam na co dzień tego 2. Portfelik, jak gdzieś wychodzę i chcę mieć telefon, kasę, kartę i dowód w jednym miejscu :)

Edytowane przez br5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkło hartowane można kupić do tego modelu w Polsce. Mam porównanie między takim bez oznaczenia producentów i "markowymi" i jest to dokładnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rzulf

@@fiskomp etui o którym wspomina Hardkorowy, to pewnie MSVII - mam takie czarne i bardzo sobie chwalę. Ostatnio zakupiłem też "pancerne" etui i też jest całkiem sympatyczne - ale to już mocno powiększa telefon i używam go tylko na rower i inne wypady, na których może się przydarzyć jakiś niespodziewany upadek.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie ale tylko oryginał MSVII , te podróby co krążą po allegro no niestety , mam własnie 2 tyg telefon klienta na wymianę ekranu , od nowości miał ten cover podrabiany...masakra , tylny zacisk nie przypomina w ogóle oryginału , wyjęcie z kieszenie = wysunięciem klapki. Ale to nic w porównaniu z tym co się stało jak zdjąłem ten cover..piasek , brud który się dostawał po przez za duże szczeliny między innymi od strony ekranu oraz po przez szparę aparatu totalnie porysował tylną klapkę oraz ramkę w okół telefonu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam od jakiegoś czasy etui ipaky

czarny1.jpg

jedyny minus to, że ramka mogłaby być ciaśniejsza po bokach, wczesniej miałem to:

1.jpg

ale jednak irytowała mnie ta klapka i nie wygodnie mi się teleon w tym etui użytkowało

natomiast co do szkła to miałem mocolo, a teraz mam megara i megara mniej "palcuje", ma lepszą powłokę oleofobową

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jest słabsze :(

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też sobie megarę sprawiłem. Fakt, nie palcuje się zbyt mocno, ale zauważalnie gorzej dotyk działa, przynajmniej u mnie.

Etui mam SHTL Armor, ale będę musiał zmienić. Może i wygląda pancernie, ale zdecydowanie za grube i za ciężkie. Do tego strasznie ciężko przyciski chodzą. A z odczepianej klapki pozwalajacej telefon ustawić na boku i tak nie korzystam.

Teraz jeszcze przydałoby się zmienić ROM i jakieś porządne słuchawki sprawić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sluchawki Xiaomi Pistone V3

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety dokanałowe odpadają. Jeszcze nie udało mi się tak dobrać gum w tego typu słuchawkach, żeby stabilnie w uszach się trzymały :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x