Skocz do zawartości
SKORPION

Lenovo K3 / K3 NOTE - Akcesoria

Rekomendowane odpowiedzi

To w takim razie AKG K518. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dubmat

Ja z swojej strony mogę polecić szkło mocolo, oraz słuchawki awei es900.
    Ps. Pytałem się sprzedawcy mówi ze 100 za baterie a na aexp. są za 10$. Natomiast cisza ws. tylnej klapki z głośnikiem cisza aukcji nie widziałem póki co.
    Pozdrawiam

Edytowane przez nocek
    piszemy po polsku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do mnie właśnie przyszła tylna obudowa z chartowanego szkla wraz z aluminowymi bokami ,wszystko koloru niebieskiego.Paczka z aliepress szła 8 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dubmat

I jak to wyglada nie rysuje obudowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest tylna obudowa.Wpisz sobie na aliexpress  ''Aluminum Metal Case For lenovo k3 NOTE'' , to sa te obudowy za 9,89 s , to nie jest etui.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fiskomp

To w takim razie AKG K518. 

Ja polecam AKG ale K420, zajefajne słuchawki, mam je już rok i są po prostu świetne, porównywałem do Koss Porta Pro i Senków MX100 II (bodajże). 420'tki są neutralne, Kossy są zbasowane, no i ta blaszka na głowę wyrywała mi kudły (nobel Darvina za takie rozwiązanie regulacji), Senki za to jakoś tak miały wąską scenę (nie wiem jak to dokładnie opisać). Potwierdzam, że czip audio w K3 jest super.

@@pawel1972 - ale jednak futrałek i tak się przydaje, poza tym te plecki robią ze słuchawki Ajpona z wyglądu :D

Edytowane przez fiskomp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    przwoj

Do mnie właśnie przyszła tylna obudowa z chartowanego szkla wraz z aluminowymi bokami ,wszystko koloru niebieskiego.Paczka z aliepress szła 8 dni.

Mógłbyś wrzucić zdjęcie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy jest możliwość kupienia przedniej szyby bo mi się zrobiły dwie potężne rysy ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam jakieś szkło no name za 2$ http://www.aliexpress.com/item/Ultra-thin-Optimus-Premium-Tempered-Glass-Screen-Protector-Protective-Film-For-Lenovo-Lemon-K3-Note-Free/32348291525.html :-D 

Szybka szału nie robi, nie dokładnie się nałożyła, lekko odchodzi przy otworach na czujniki, głośnik i kamerę, dotyk działa fajnie, ale jej wytrzymałość na zarysowania słaba, po paru dniach są małe ryski (i tak lepsza niż folia ) i mocno się palcuje. W porównaniu do szybki do A806 za 3,5-4$ to bardzo kiepska, tamta fajnie się nakładała, i po paru miesiącach nie miała tylu rys co ta.

I to super pancerne etui silikon + tpu,http://www.aliexpress.com/item/Rainbow-New-Rubber-Shockproof-Armor-Stand-Case-Cover-For-Lenovo-K3-Note-A7000-New-Free-shipping/32368620428.html ogólnie nie jest źle tylko podczas ściągania etui klapka też odchodzi, pancerz z tpu lekko odchodzi w jednym rogu i ogólnie lubi się zaczepiać  przy wyciąganiu z kieszeni. Co do ochrony to ogólnie fajnie chroni, wysokie ranty, aparat dobrze zabezpieczony, jak na upadki reaguje nie sprawdzałem jeszcze .

Ale już zamówiony case Nillkina ;-) z funkcją Wake up.

Co do słuchawek to polecam Bluedio EH w tej chwili mam a czekam jak mi przyjdą N2. Dobrze siedzą w uchu, mają silikonowe nakładki w kilku rozmiarach, grają też przyzwoicie, a w tych 1 można użyć swoich słuchawek a zostawić tylko sterownik.

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez pestka772

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x