Skocz do zawartości
TomSy

Nie można wgrać na nowo systemu.

Rekomendowane odpowiedzi

jaki rom i skąd go pobieraleś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 5/5/2018 o 20:39, sabrex11 napisał:

jaki rom i skąd go pobieraleś?

z officalnej samsung-firmware roznych probowałem polskich, zagraniczne itp ;/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

@janekza5

Czy mozesz napisac jasniej.

Koledze chodzi o to jaką wersje softu probowałes wgrac czyli podaj który dokladnie soft.

Jaką wersje softu miałeś wczesniej wgraną w telefonie.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, z góry przepraszam jeśli wątek się gdzieś pojawiał ale szukałem dość sporo i nic nie znalazłem. Zagraniczne internety mówią czesto po niemiecku/wlosku/hiszpansku a nie rozumiem tych języków więc uderzam tutaj.

Sprawa ma się tak, że jestem nowy w temacie (wiem.. tu już większości zapala się lampka).. i chciałem wgrać od zera soft do Galaxy S6 tak aby całkiem wyczyścić wszystko. Czytałem, że kiedyś dało sie to dosc prosto zrobic smart switchem ale juz nie dziala ta opcja. Nawet jak sciagnalem starsza wersje to nie chcialo na nowo inicjalizowac telefonu. Tak wiec poszedlem do alternatywy czyli odina.

Telefon byl kupowany w media expert takze nie byl brandowany. Sciagnalem tak wiec firmware G920FXXU5EQD7_G920FXEO5EQD1_XEO i zadowolony przystapilem do dzialnia - blad....

Chwilke po nacisnieciu przycisku start odin zrobil fail w rezultacie moj s6 pokazuje jedynie komunikat o bledzie podczas updateu softu i uzyciu emergency recovery bla bla...

Co byc moze istotniejsze - po rzuceniu bledem, na telefonie wyswietlilo sie Sw rev. Check fail. Device: 6, binary 5. 

To chyba tyle z info - ktos sie orientuje co moge z tym zrobic? Czy to wina blednego CSC? Tu zrobilem ogromny bład bo go nawet nie sprawdzilem - zakladalem ze to polska skoro tutaj kupiony ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GeoHot

Wstaw screena z odina jak to wszystko poustawiałeś i powiedz co było na telefonie wcześniej. :) Stockowe 7.0?

I nie masz już logów, tak?

Edytowane przez GeoHot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@lavertan użyj samfirm, pobierz najnowszy jedno, czy 4-plikowy rom i spróbuj raz jeszcze.

sterowniki wgrałeś i oczywiście wszystko ok z komputerem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

@sabrex11 faktycznie sciagniecie najnowszego softu pomogło. Generalnie chciałem przywrócić starszy i przy okazji wyczyścić wszystko do zera bo telefon ma problemy z krotka trzymająca bateria (ciagle jest nagrzany jakby nie zasypiał w ogóle) i teraz nawet wifi ciagle pokazuje włączanie ale.. nigdy się nie włącza. Niestety w sumie to nic ta zabawa nie dała ?

W odin nie wybierałem żadnych opcji poza podstawowymi. Do AP dodawałem jedno plikowca - podłączałem telefon i start

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos

@lavertan
    więc może baterię należy wymienić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Camuloscóż być może aczkolwiek jest to troche dziwne ponieważ pewnego razu gdy padł telefon, po podladowaniu wchodzil jedynie w safety mode. Jak go wyłączyłem i zostawiłem na dłuzej nie tykanego to zaczął odpalac sie normalnie... ale issue z bateria sie pojawilo. W zasadzie wszystko tak O sie stalo bez jakis wczesniejszych objawow. No i to nagrzewanie S6 po prawej stronie kolo powera to tez chyba sugerowac moze ze jednak cos innego jest na rzeczy, a przynajmniej tak mi sie wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam to samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi