Skocz do zawartości
intarrex

Różnica miedzy Q-smart a Q-smart Slim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jaka jest roznica miedzy myphone q-smart (funky3) a q-smart slim? i czy sa gdzies etui do q-smart slim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejść telefon napewno wejdzie . Jak patrzyłem dziś w sklepie my phone i inne , to powinno pasować . 

pol_pl_POKROWIEC-ETUI-SLIM-KABURA-OBUDOW
    Napisz do My Phone, albo zadzwoń, lepiej zadzwonić . za 3  minuty rozmowy mi zabrało 65 gr .
    Nigdzie nie piszą o Tym My Phone Q Smart slim z biedronki , nawet sam my phone , ale jak będzie z baterią , bo normalna wersja ma 1800 mAh , A to ma 1600 mAh i w zamian ekran qHD :) . To jak trzyma się na tej baterii ? Bo sam chce go kupić , bo jest nawet dobry . tylko bateria . Żeby było 1800 mah :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bateria spokojnie dwa dni trzyma przy uyzytkowaniu srednim czyli to internetu troche muzyky duzo sms kilka telefonow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ile trzyma przy graniu?, jaki wynik na antutu, jak sprawdzałeś czy na mniejszych benchmarków :)

Wysłane z mojego myPhone Funky przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez czarkopl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    78just
    Witam jaka jest roznica miedzy myphone q-smart (funky3) a q-smart slim? i czy sa gdzies etui do q-smart slim?

znacząca

z tego co pamietam to q-smart ma 2rdzeniowy procesor a q-smart slim 4rdzeniowy i qHD ekran

Napisz do My Phone, albo zadzwoń, lepiej zadzwonić . za 3  minuty rozmowy mi zabrało 65 gr .

tez jestem zdania ze trzeba korzystac z infolinii, szybsze to niz maile, czasem takze na kulturalne pytania odpowiadaja na FB

My Phone Q Smart slim z biedronki , nawet sam my phone , ale jak będzie z baterią , bo normalna wersja ma 1800 mAh , A to ma 1600 mAh i w zamian ekran qHD . To jak trzyma się na tej baterii ? Bo sam chce go kupić , bo jest nawet dobry

wg mnie roznica w mAh jest niewielka, a q-smart slim musi miec nowoczesniejszy bardziej energooszczedny procesor, wiec czas dzialania bedzie podobny jak nie dluzszy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzymajcie sreeny z antutu benchmark 

92cd93ff34068210med.png

98b78eeccdf749eemed.png

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej, a mógłbyś wrzucić screeny ze specyfikacji technicznej? (np. z CPU Z)

bo wygląda całkiem interesująco jak na kwotę jaką za niego wołają ale na razie to jest bieda z informacjami, pisałem do myPhone ale jedyne co otrzymałem to:

Dzień dobry,

produkt pojawi się niebawem również na naszej stronie internetowej. Dystrybucja jest tylko i wyłącznie w sieci sklepów Biedronka, na chwilę obecną nie ma niestety akcesoriów do tego modelu.

Specyfikacja zostanie dołączona do karty produktu, gdy pojawi się on na stronie internetowej, póki co krótki podgląd produktu jest tu: http://www.biedronka.pl/pl/product,id,8975,name,smartfon-q-smart-slim

Pozdrawiam!

na stronie co prawda już się dorobił swojej podstrony ( http://www.myphone.pl/produkt/myphone-q-smart-slim/) ale szczegółowej specyfikacji na niej nie ma 

po cichu liczę, że pojawi się też w "normalnej" dystrybucji - np jako "Fun 3 slim" czy coś (tak jak było z Fun 3/Q-Smart), bo bieganie po Biedronkach by najpierw ten telefon znaleźć a potem znaleźć w chcianym kolorze to trochę masochizm dla mnie, zwłaszcza, że telefon do Biedronek trafił jakieś 2 tygodnie temu i też tylko tych "wybranych"...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O to screeny z Cpu z cc04f25cf4ce4564195ffb815f5de3bb.jpg457a64fb586cab84e7a13e44f06fc210.jpgd5dc391cd3e1f0e3508524a50a7e1df5.jpg

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie jest tak źle z dostępnością, widziałem w paru miejscach. specyfikacja w tej cenie jest również w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    78just
    Trzymajcie sreeny z antutu benchmark

prawie 19 tys

to wynik podobny jak infinity lte

po cichu liczę, że pojawi się też w "normalnej" dystrybucji - np jako "Fun 3 slim" czy coś (tak jak było z Fun 3/Q-Smart), bo bieganie po Biedronkach by najpierw ten telefon znaleźć a potem znaleźć w chcianym kolorze to trochę masochizm dla mnie, zwłaszcza, że telefon do Biedronek trafił jakieś 2 tygodnie temu i też tylko tych "wybranych"...

dobra koncepcja :)

choc wystarczy ze wejdzie jako q-smart slim, mysle ze bedzie moze ze 20-30zl drozszy niz w biedronce

O to screeny z Cpu z

nie jest zle, 70% pamieci jest dostepne dla uzytkownika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi