Skocz do zawartości
intarrex

Różnica miedzy Q-smart a Q-smart Slim

Rekomendowane odpowiedzi

Qdlik
    po cichu liczę, że pojawi się też w "normalnej" dystrybucji - np jako "Fun 3 slim" czy coś (tak jak było z Fun 3/Q-Smart), bo bieganie po Biedronkach by najpierw ten telefon znaleźć a potem znaleźć w chcianym kolorze to trochę masochizm dla mnie, zwłaszcza, że telefon do Biedronek trafił jakieś 2 tygodnie temu i też tylko tych "wybranych"...

Tylko że kupno telefonu w biedronce ma jeden plus. Jeśli się coś uwali nawet po prawie dwóch latach dostajesz pełny zwrot kasy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem wygląda znacznie fajniej niż Fun3 (chociaż ten też miał swoje zalety), ładniejsze kolory i ciekawsze wzornictwo, jak będzie zainteresowanie to powinien trafić do normalnej sprzedaży :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    westg

Kupujcie, kupujcie, zajefajny fonik, aero chodzi, tylko sie nieźle grzeje przy graniu... Slim.... i całe ciepło idzie w obudowę i dzwońcie do MyPhone-a niech futerał szykują szybciej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    78just
    Tylko że kupno telefonu w biedronce ma jeden plus. Jeśli się coś uwali nawet po prawie dwóch latach dostajesz pełny zwrot kasy  

a jesli kupujesz w sklepie myphone to nie ma gwarancji na wady fabryczne ?

Kupujcie, kupujcie, zajefajny fonik, aero chodzi, tylko sie nieźle grzeje przy graniu... Slim.... i całe ciepło idzie w obudowę i dzwońcie do MyPhone-a niech futerał szykują szybciej...

to chyba cecha wszystkich slimów, czuć bardzo cieplo

a jak ekran ? czuc cieplo na przedniej stronie obudowy ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qdlik

To nie chodzi o wady fabryczne, tylko o to jak biedronka realizuje naprawy gwarancyjne..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biedronka zapewne wymieni na nowy (jak jeszcze jakieś będą, a z tym jest problem) lub zwróci pieniądze...

mi po wielu trudach udało się w końcu znaleźć jakiś egzemplarz (i to w tzw. "małym sklepie" Biedronka, a nie tak jak było na stronie w "wybranym/dużym")

jak za 300zł to wygląda bardzo fajnie (no i dali folię ochronną na ekran)

pierwsze co rzuciło mi się w oczy to trochę "inny" launcher (przyzwyczaiłem się do takich, co mają 4 ikonki w pasku na dole + na środku przycisk "menu", jak np stockowy androida), ale wygląda całkiem zgrabnie, wi-fi hula (podoba mi się ten patent z podawaniem prędkości w notification barze), wygrzebałem też opcję budzenia telefonu i uruchamiania różnych aplikacji gestami rysowanymi na wygaszonym ekranie...

więcej napiszę jak pobawię się nim trochę więcej (obecnie się ładuje)

edit:

i wasze modele też mają aparat 8Mpix a nie tak jak na opakowaniu 5?

Edytowane przez adasko1984

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    78just
    wygrzebałem też opcję budzenia telefonu i uruchamiania różnych aplikacji gestami rysowanymi na wygaszonym ekranie..

to to samo co ma infinity i hammer axe ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem, nie miałem żadnego z tych telefonów

wybudzanie gestem ma tu jednak pewnien minus - działa tylko z "domyslną" blokadą ekranu (swipe to unlock) jak chcę uruchomić jakąś apkę, a mam ustawione co innego, to i tak najpierw muszę odblokować telefon (wzór, pin, hasło etc.) i dopiero wtedy uruchamia się to co wywoływałem

zasmucił mnie trochę fakt, że GPU jest jedno rdzeniowe a nie jak wynikało by z kodu chipsetu dwu rdzeniowe (tak przynajmniej twierdzi każda aplikacja jaką do tej pory próbowałem to sprawdzić - widać to też na screenach od intarrex, niby rodzaj chipsetu się zgadza ale pierwszy raz widzę, by występował on w formie z jedno rdzeniowym Mali-400)

inna sprawa, że gdzie te czasy, że w telefonie od myPhone jedyne co było było dodane to IFider i NaviExpert (chyba, że te ekstra apki to zasługa stonki, dla której był to przygotowany telefon, bo jest to KropkaTV)

i mam pytanie do innych posiadaczy tego telefonu: korzystacie z ART'a czy zostaliście na Dalviku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Wie ktoś może, czy da się na tych modelach zrobić roota, jak na "normalnych" smartfonach? Oglądam właśnie oba w biedronce, ale bez roota nie ma zabawy...

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    78just
    nie wiem, nie miałem żadnego z tych telefonów wybudzanie gestem ma tu jednak pewnien minus - działa tylko z "domyslną" blokadą ekranu (swipe to unlock) jak chcę uruchomić jakąś apkę, a mam ustawione co innego, to i tak najpierw muszę odblokować telefon (wzór, pin, hasło etc.) i dopiero wtedy uruchamia się to co wywoływałem

to tak samo jest w tych kolejnych modelach myphone, ale dziala 

inna sprawa, że gdzie te czasy, że w telefonie od myPhone jedyne co było było dodane to IFider i NaviExpert (chyba, że te ekstra apki to zasługa stonki, dla której był to przygotowany telefon, bo jest to KropkaTV)

aplikacje powiazane z biedronka na pewno wynikaja ze wspolpracy tych dwoch firm, 

a niektore z pozostalych dodatkowych aplikacji chyba mozna odinstalowac, a na pewno wylaczyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi