Skocz do zawartości
Skipper

Motorola Moto G 3rd 2015 - Wasze opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Skipper

Hej :) Jako, że nie dawno miała miejsce premiera trzeciej już generacji naszej Motki, jestem ciekaw Wasz opinii o tym modelu. Czy uważacie, że będzie miała branie? Cena na start jest identyczna co 2nd z dual sim w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko że wg oficjalnego konta Motoroli w Polsce będzie wersja 1gb bez dual SIM.

Za ta cenę to się z chyba z oslami na łby pozamieniali. Lepiej wziąć coś od xiaomi czy meizu. Jeżeli chodzi o moto x to przegrywa bezpośrednio z one plus one, one plus two, meizu MX 4 i mx5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o naszą gen. 2 to jestem w miarę zadowolony. Dzisiaj się zdenerwowałem na nią bo mi strasznie zaczęła laggggggować, ale wywaliłem takie cuś co się nazywa Facebook i życie jest kolorowe :D Trochę się zdziwiłem jak kupiłem Moto G2 że ma takie problemy z folią, ale już olałem ten temat i jakoś działa na razie z folią 3mk ROCK (nie jest perfect ale jakoś działa). Czekam na aktualizację do 5.1 a potem do 5.2 (M). Jeżeli chodzi o moją opinię do Gen.3 to jestem rozczarowany na maxa. Dostępność tylko wersji z 1 GB i w dodatku za taką cenę nie wchodzi w grę. Opłacalnie wyjdzie kupić z za granicy. Korzystniej dla Motoroli (było by więcej klientów), było by wtedy gdyby założyła sprzedaż internetową w kraju gdzie podatki są małe lub ich nie ma (sory za moją nieznajomość rajów podatkowych) i sprzedawać ludziom z krajów których zamawiają, czyli np. Polska, Niemcy, Francja, W.Brytania itd. Ja bym tak to widział bo dopłacać 200zł w naszym kraju tylko po to by nasi "mądrzy" rządzący dostali premie nie wchodzi w grę. Ale ale pewnie całość nie idzie na rządzących tylko jeszcze 1/4 idzie do autorów muzyki... "That Logic". Dobra, w każdym razie prędko nie kupię moto g3. Nie dam tej ceny za tą specyfikację (no, chyba że za granicą :D )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoją Moto G 2nd gen. kupiłem w momencie premiery za 899 zł. Na pewno nie zamienie jej na 3rd gen. Potrzebuję dual sima. Może skusiłbym się gdyby trzecia generacja miała większy wyświetlacz. A tak w takiej cenie jest to zupełnie nieopłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skipper

Ja właśnie też się wstrzymuje ze względu na dual sim. Inaczej by sytuacja wyglądała, jak na Polskę ny trafiła wersja 2gb ram i 16gb pamięci. A jak jeszcze by była na dwie karty to już moja Motka wisiała by na allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jedyny sens wymiany 2 generacji na 3 jest wersja z 2 gb ramu, ale cena jest taka, że chyba można coś lepszego znaleźć. Jeśli by wersja 2 gb kosztowała 800 zł, to moja g2 by musiała się ze mną pożegnać, a tak jest bezpieczna jeszcze przez jakiś czas :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, zakupiony telefon na Amazon US będzie działać w PL z siecią Play?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skipper

Jeżeli będzie pracował w tym samym paśmie co polskie telefony to tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzymanie na baterii moto g gen 3

post-46676-1438666602,6503_thumb.jpg

Wysłane z mojego Moto G 2014

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi