Skocz do zawartości
Radeo

LG G3s Karta pamięci 32GB

Rekomendowane odpowiedzi

Radeo

Siemka szukam karty pamięci do G3s myśle ze 32GB będzie najlepsze bo będzie na zapas :)

Dużo robię zdjęć,filmów. Słucham muzyki, oglądam teledyski lub filmy.

Więc chciałbym się was zapytać jaka karta z tych może być najlepsza :)

ZŁOTY KINGSTON Karta pamięci micro 32GB 95/s UHS10 (4823388841) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

http://allegro.pl/karta-pamieci-samsung-32gb-microsdhc-evo-plus-nowa-i5580807547.html

http://allegro.pl/karta-micro-sdhc-samsung-32gb-i5567824355.html

Oczywiscie dawajcie swoje linki i propozycje kart :)

Jest jakaś róznica kart między np. Kingstonem a Samsungiem ?

W nagrodę dam piwko czy co tam się daje u was :D (nowy jestem)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

@@Radeo

Ja używam takiej karty sd kupionej u tej sprzedawczyni na allegro : http://allegro.pl/transcend-microsdhc-uhs-i-32gb-10cl-45-20-mbs-w-wa-i5359239168.html

Zawsze używam kart sd tej marki Transcend i spisują się na medal jest bardzo szybka i niezawodna.

Karty są oryginalne zawsze kupuję od tej sprzedawczyni i nigdy się nie zawiodłem zawsze jest tanio z bardzo szybką dostawą i wszystko jest oryginalne.

Możesz też rozejrzeć się za Sandiskiem 32GB na allegro też jest bardzo dobry.

Tego Kingstona ze złotymi napisami z pierwszego linku odradzam bo miałem nówkę kupioną w sklepie Lider i karta była bardzo szybka ale padła po pół roku i odmówiono mi wymiany mimo iż miałem na nią gwarancje i paragon.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Radeo

@@ArEk335 skoro tak uważasz to może i ją kupię :3 wiesz chodzi tez o szybkie kopiowanie jak i zapisywanie plików.

Poczekam też na inne propozyje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Radziłbym bym Ci się mocno zastanowić zanim kupisz na Allegro bo jest bardzo dużo podróbek i to od osób które mają bardzo dobre opinie.Sam nadziałem się na 2 podróbki kart 64 GB na szczęście po postraszeniu negatywem odzyskałem kasę.Kartę 32 GB znajdziesz w jednym z lokalnych sklepów w Twoim mieście i nie będzie dużo droższa niż z Allegro a masz pewność że kupisz 100% sprawny oryginał.Jeżeli jednak zdecydujesz się na zakup w Allegro nie kupuj bardzo tanich ani używanych kart,jeżeli ktoś pisze w opisie że sprzedaje bo mu nie działa ze smartfonem lub kamerą - 100% podróbka.

Edytowane przez hitman12
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Radeo

@@hitman12 Wiem wiem :) Ale raz kupiłem kartę 8GB i na szczęście była oryginalna :D

Kolega wyżej który dał link do karty raczej nie chce mnie zrobić w konia :P więc mogę zaufać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

@@Radeo

U tej sprzedawczyni do której podałem link do aukcji możesz śmiało kupować bo ma wszystko oryginalne ma bardzo duży sklep w Warszawie z elektroniką i właśnie z niego sprzedaje i wysyła towar wszystko jest pokazane na aukcjach można nawet samemu iść do sklepu odebrać zakupiony towar,zawsze kupuję od niej karty sd brat również i łącznie kupiliśmy już od niej z 10 kart sd 32GB i 64GB i każda zawsze jest oryginalna i działa wzorowo i nie zaufał bym innemu sprzedawcy na Allegro jak AgartAS.

Kiedyś kupiłem karty sd od kilku innych sprzedawców na Allegro to okazały się podróbkami więc odradzam zakupów od innych niesprawdzonych sprzedawców.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Radeo

@@ArEk335 ok dzięki :)

A ta karta co podałeś będzie dobra do LG G3s ? Szybkość karty ma coś do telefonu ? Bo do kopiowania na komputer to raczej ma :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

@@Radeo

Tak ta karta jest świetna sam używam takiej samej w swoim LG G2 mini ma bardzo szybki przesył i odczyt danych,a brat też używa takiej samej karty 64GB w Samsungu Galaxy S4 i bardzo sobie chwali.

Tak szybkość karty ma duże znaczenie dla telefonu najlepiej zawsze kupować karty Class 10 bo są najszybsze w działaniu.

Edytowane przez ArEk335
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Radeo

@@ArEk335

No właśnie tak myślałem. A ludzie z forum innego mówili ze nie ma to znaczenia.. Eh brak mi słów na nich.

Możesz mi również pomóc w tym temacie?

http://forum.android.com.pl/topic/203342-rom-v10d-eur-xx-dyskusja-ogolna/page-11#entry4091525

Edytowane przez Radeo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

@@Radeo

Nie znają się bo classa karty odpowiada za jej prędkość odczytu i przesyłu więc jeśli kupisz kartę class 4 czy class 6 to telefon będzie chodził wolno jak żółw po przeniesieniu na nią aplikacji z telefonu przy każdym ponownym włączeniu telefonu interfejs użytkownika będzie się długo wczytywał.

A w temacie z linku teraz odpowiedziałem ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi