Skocz do zawartości
Radeo

LG G3s Karta pamięci 32GB

Rekomendowane odpowiedzi

Radeo

@@ArEk335 wiem ze Claasa odpowiada za to wszystko. Sam mam w końcu 8gb Claas 10 :) i nie narzekam. Tylko teraz 8gb a 32gb to różnica :D a pamięci potrzeba.

Dzięki

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Spróbuj poszukać karty UHS1 - jeszcze lepsza prędkość niż Class 10,sam takiej używam Adata 64 GB i chodzi bardzo szybko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Radeo

@@hitman12

Tą kartę co podał ArEk335 to ona jest UHS-1 :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko że karta klasy 6 może być szybsza od tej z klasa 10.. Najlepsze karty sdhc to SanDisc z tych kolorowych kart (nie pamiętam jak się nazywają). Sam posiadam SanDisc klasa10 16gb i 48mb/s.

Oczywiście możesz kupić Samsunga za 200zl 100mb/s :)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

@Mateusz Uszyński

Sandisk może i jest dobry nie powiem jest szybki tylko może paść w każdej chwili zależy jak się trafi na sztukę karty a na Allegro to już w ogóle odradzam zakupu Sandiska bo jest cała plaga z wadami fabrycznymi gdzie po pewnym czasie karta zwyczajnie wysiadła i nie dało się na nią już nic wgrać ani z niej nic usunąć (było nawet mnóstwo artykułów o tym w internecie) i podrobionych sprowadzanych z Chin sam kiedyś trafiłem na dwie podrobione które gubiły dane a z kolei w oryginale trafiłem też na tą z wadą fabryczną gdzie wysiadła od razu po tygodniu a że to było 64GB to byłem w plecy ponad 240zł.

Więc ogólnie odradzam Sandiska z Allegro bo w sklepie np. Euro Rtv Agd ma się chociaż pewną gwarancje i jak się trafi na wadliwą partię to gwarancja powinna to wymienić.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gDeise

Ja posiadam SanDisc Ultra 16GB Class 10 z Allegro kupione za 50zł i trafiła mi się najwidoczniej dobra sztuka, bo w lipcu kupiłem i działa do teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi