Skocz do zawartości
Matess1999

Spis romów oraz sposobów na roota

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,gdzie moge znalesc rom do MID701 QC ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam może ktoś by mi dał instrukcje jak wgrać rom i przez jaki program  do manty mid 706s  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Proszę o podanie ROM-u do Tablet Manta mid1010. Google mnie zawiodło:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, nie widziałem tego, Piwko dla Ciebie :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Swierk

Jak zROOT'ować Telefon MSP4007?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xentis

Cześć, tablet Manta MID1005T zawiesza się na logo android, wiem że muszę wgrać na nowo rom, ale nie bardzo wiem jak, w pierwszym poście jest, że programem SP Flash Tool, ale przecież MID1005T ma chipset RK3066, więc chyba robi się to programem RKBatch Tool, w każdym bądź razie nie bardzo opcja jest ani jednym ani drugim, z tego co pobrałem nie ma do pierwszego programu ".scatter.txt" a do drugiego trzeba .img a paczka w zip po wypakowaniu kilka .img i dwa foldery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam tableta manty MID703 niestety link do firmware padł tutaj, a moj tablet potrzebuje mocnej reinstalki z powodu zawirusowania, może mi ktoś wszystkie potrzebne linki podrzucic co czym itp? z góry wielkie dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć mam problem z mantą mid709 nie działa mi poprawnie android a mianowicie nie wyświetla się menu nawigacyjne, działa tylko dzięki aplikacji, która pomaga w zapisywaniu aplikacji ale to nie ważne. Ważne jest to by postawić go na nogi bo sklep Play od Google nie działa, tylko się wyświetla, mignięcie i znika. Bardzo proszę o informację jak postawić android na nowo, albo coś z tym zrobić. Próbowałem programem live suit ale nie mogę znaleźć jednego ze sterowników do USB, w menedżerze urządzeń mi wyświetla wykrzyknik przy jednym ze sterów USB. W internecie nie idzie znaleźć go, może ktoś się spotkał z takową akcją na tym tablecie. Próbowałem również bootować z karty pamięci ale wyskakuje instal faild. Phoenix Card reader też nie zadziałał mi start z karty pamięci po podłączeniu do ładowarki.
    Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi