Skocz do zawartości
oberos

[Akcesoria] etui dla zenfone 2

Rekomendowane odpowiedzi

oberos

Odnośnie gorilla glass 3 , ja zawsze myślałem ze to szkło jest bardzo wytrzymałe, widziałem kiedyś nawet filmik jak htcekiem wybijają gwoździe wiec to chyba tylko marketing skoro Artok po 2 miesiącach miał juz rysy no chyba ze gwoździe zenfonem wbijał :-)

Wracając do tematu większość z was uważa ze folia na ekran to podstawa przy zenfone 2 ?

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aleka

Ja kupiłam etui z okienkiem na Ali Express, dwie sztuki za 6 dolarów i jestem zadowolona. Są dość przyjemne w dotyku, domykają się, mają opcję ustawienia jako podstawka. Jedyny mankament to że czekałam prawie miesiąc:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Aleka

Poniewaz jestem po nieudanym zakupie (Nilkin) jestem zainteresowany dokladnie tym wyrobem, czy tez modelem, ktory usatysfakcjonowal użytkownika.

zastanawiam sie nad czyms takim, ale to pancerne dosyc..

.http://www.aliexpress.com/item/Roar-Korea-Diary-View-Window-Book-Leather-Cover-Case-For-Asus-Zenfone-2-ZE551ML-5-5/32333787006.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oberos

Ciekawe jak bardzo pogrubia ten pokrowiec telefon oraz czy kolko jest wycięte poprawnie ponieważ na xda narzekają na niektóre pokrowce iż kółko jest za małe i nie widać wskaźnika baterii :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem oryginalne etui za 119 zł wraz z telefonem na value basket i średnio jestem zadowolony bo jestem leworęcznych i musze składać pokrywe żeby używać telefonu. Jestem idiota bo doplacilem 30zl za biała wersje co nie miało sensu bo i tak plecy się wywala zakładając to etui. Na minus brak jakiegoś magnesu bo nie wiem jak to będzie w wypadku upadku, przy locie etui może się otworzyć i niczego mi to nie ochroni. Fajny design dobrze się prezentuje ten materiał, ładnie wygląda, antypoślizgowe jest co niekoniecznie jest fajne przy chowanie telefonu do kieszeni.

Edytowane przez ReaderPL
    Post zdublowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KzP89

Witam,

czy korzystacie z etui typu flip cover do Waszego Zenfone'a? Jeśli tak to jakiej firmy? Gdzie kupione? Jest tego trochę w Internecie, ceny są zróżnicowane. Jak w ogóle z funkcjonalnością takiego etui? Nie przeszkadza w rozmowach?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artok

Sam zakup etui to raczej gra niewarta świeczki. Możesz o problemach przeczytać wcześniej.

Edytowane przez Artok
    Tematy połączone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi