Skocz do zawartości
oberos

[Akcesoria] etui dla zenfone 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem etui. Działa rewelacyjnie. Kosztuje co prawda 140 zł, ale jest warte swojej ceny. Przede wszystkim telefon trzyma się teraz łapy, bo materiał nie ślizga się w ręku. Fajną sprawą jest też szybka. Dzięki niej telefon telefon jest całkowicie osłonięty, ale możesz przez nią sterować ekranem, po prostu działa dotyk. Nie wiem jak, ale działa. 

Jeżeli będzie kupować, to raczej polecam ebay. Amazon i inne sklepy życzą sobie jeszcze pokrycia podatków. Pojawiały się więc takie kwiatki jak to, że ta sama klapka w amazonie kosztowałaby mnie nie 140 a 300 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łatwo się to etui zdejmuje i zakłada? Pytam, bo u mnie np. w samochodzie telefon ląduje w uchwycie, a tam montuję "plecki".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakłada się tak jak tylną klapkę, bo to etui ją zastępuje. Jest tam wmontowany nadajnik NFC i takie tam bajery. Tak więc jeżeli zdejmiesz etui do będzie miał baterię na wierzchu. Ja jak wkładam telefon do uchwytu w samochodzie, po prostu przednią klapkę odginam na tył. Mam uchwyt Samsunga, więc i tak i tak nie miałbym dostępu do tylnych klawiszy głośności.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja jak wkładam telefon do uchwytu w samochodzie, po prostu przednią klapkę odginam na tył.

A nie niszczy się przez to ta okładka? Mój uchwyt dosyć mocno ściska boki i mam złe doświadczenia z okładkami zamykanymi na telefony jak do tej pory, bo zawsze albo gniotła mi je, albo nie trzymała jak trzeba. Ta okładka wygląda na solidną, ale z drugiej strony pytanie czy jej to nie uszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okładka jest mniej więcej tej samej wielkości co telefon. Ja jej tak używam od 2 tygodni kilka razy dziennie, nie widzę żadnego problemu a ściskam mocno. Zresztą, trochę zależy to od rodzaju uchwytu. Jak kupiłem oryginalny samsunga. Ma duże skrzydełka, więc obejmują cały bok telefonu to powoduje że nacisk na okładkę nie jest tak duży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 tygodnie jej używasz, a kupiłeś 31 sierpnia? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No w przybliżeniu.... powinno być "2 tygodnie" :) A dokładnie powinno być 10 dni 13 godzin, 42 minuty i 15 sek ;)

@@rosa93

Wiesz co, ja mam dobre skojarzenie z Nillkinami, ale nie wiem czy nie lepiej dopłacić te 80 złotych i kupić oryginalne etiu asus-a które dodaje ci nowe opcje do telefonu. Link do takiej aukcji wrzucałem wyżej. Ja osobiście kiedyś myślałem że okienko w etui to ohydna rzecz, ale dziś nie potrafię sobie wyobrazić kapki bez okienka, tym bardziej kiedy ta klapka jest zintegrowana z opcjami w telefonie i po zamknięciu jej w okienku pojawiają się przydatne widżety. W ASUSie możesz odebrać telefon, masz zegarek, latarkę i co najabrdziej mi się podoba - aparat. Nie musisz otwierać klapki żeby zrobić zdjęcie. 

Edytowane przez xdziUnia92
    Nie cytujemy postów poprzedzających.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@ArturPL

Szybki ten ebay, dostawa w 1 dzień ;)

To okienko w tym etui "świeci" się non stop? Czy dopiero jak się palcem dotknie? Czy jak? Jaki ma wpływ na baterię? :)

Edytowane przez xdziUnia92
    Nie cytujemy postów poprzedzających.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi