Skocz do zawartości
Bobason

ROM Original stock ruu HTC 820

Rekomendowane odpowiedzi

A ma ktos polski system czysty? Bez operatora syfu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cień

czy tym sposobem wgram orignalny system od podstaw?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, poszukuje orginalnego stok romu brand Play, może być backup, pomoc mile widziana ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    QkiZ

Zapodaje link do stocka od HTC dla naszych 820 może komyś się przyda. 

http://htcui.com/3611.html

Instrukcja wgrania 

1. Naciśnij zablokować urządzenie, które jest ponownie zamknięty
    2. Pobierz załącznik i przemianowany: 0PFJIMG.zip
    3. Skopiuj 0PFJIMG.zip na kartę pamięci zewnętrznej
    4. ręcznie uruchomić ponownie telefon do trybu obok hboot (zapewniają moc jest większa niż 30%)

5. Wybierz wolumen do aktualizacji instalacji Plus!

To wersja z kitkatem, w dodatku nie wiadomo czy na wersję europejską (820N). Ja bym tego nie instalował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiada ktoś może ruu do HTC desire d820n dla cidu HTC__B25. nie moge zmienic cidu, bootloader na statusie relocked, S-ON. proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poddaje się. Szukam stockowego romu do HTC DESIRE 820 SINGLE SIM. Albo innego sposobu na przywrócenie oryginalnego antka. Mam twrp. Nie znam się. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie mam pytanie i prosbe. Dostałem od kolegi telefon htc 820 był zakupiony u polskiego operatora , jaki był android tego nie wiem i nie mam mozliwosci sprawdzenia bo moge wejść tam bodajże bootloadera udało mi sie go odblokować i teraz chciałbym wgrać co kolwiekaby telefon ożył . Próbowałem wgrywać jakieś softy zkarty pamieci dochodzi do 4 punktu i wywala .Nie wiem czy mam dogrywać TWRP czy od razu jakiś soft i jak to się robi bo nie za bardzo mogę znaleźć instrukcji. Proszę o pomoc

dodana zawartość

Udało mi sie odblokować telefon i wgrać twrp .Czy ktoś mógł by mi podpowiedzieć co i jak dalej wgrać aby telefon ożył .

Edytowane przez DeTeMoto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kga1

Najlepszym sposobem na ożywienie jest zablokowanie bootloadera jeśli jest odblokowany i wgranie oryginalnego ROM-u z karty SD. Telefon sam powinien znaleźć ROM i zaktualizować go. Trzeba uruchomić telefon w trybie recovery a reszta zrobi się automatycznie. Potrzebny jest do tego room ale musi on mieć odpowiednią nazwę. Nawet kropka na końcu potrafi skutecznie zablokować jego instalację. Powinna być nazwa:  0PFJIMG  , jeśli jest kropka na końcu to trzeba usunąć!!! i bez napisu .zip, to rozszerzenie które telefon sam rozpozna. I bardzo ważne; jesli ROM z karty SD, to pojemność karty im większa tym lepiej. Jeśli użyjecie zbyt małej karty np. 2 Gb to wywali błędy instalacji, ale już 16 i więcej będzie ok.

Jest jeszcze jeden sposób postawienia ROM oryginalnego na tym telefonie jeśli jest jak w poście wyżej. Jeśli działa TWRP, możemy wgrać stock ROM po przez TWRP z ROM-u Discovery 3.00. Tam jest opcja bodaj że custom i po wgraniu mamy oryginał ROM - sprawdziłem na drugim telefonie z nie ruszanym romem, z tym że mamy tylko do tego odblokowany bootloader.

Edytowane przez kga1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś może podlinkować link do oryginalnego roma Lolipop? Niestety sam nie jestem w stanie znaleźć pewnego źródła.

Pobrałem i spróbowałem https://forum.xda-developers.com/desire-820/general/looking-htc-desire-820n-stock-mm-rom-t3451938/page2

niestety telefon niby cegła 10 restartów nie pomogło. Za 11 wstał, lecz ma dalej stare oprogramowanie...  - tzn android 6... mi zależało na powrocie do androida 5

Edytowane przez tomonekk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kga1
    Napisano (edytowane)

Wszedłeś na wersję 6 zapomnij o 5.

Edytowane przez DeTeMoto
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi