Skocz do zawartości
Azawakh

Szkło hartowane do Luny

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z promocji kupiłem dwie sztuki szkła hartowanego dla Luny. Muszę przyznać, że miałem przysłowiowego nosa ponieważ Luna wypadła mi z saszetki i wyświetlaczem uderzyła prosto o bruk. Dzięki temu, że zapobiegawczo nakleiłem zakupione szkło wyświetlacz został bardzo dobrze ochroniony. Cóż czeka mnie ponowne nakładanie szkła hartowanego i martwi mnie, że w sklepie firmowym myPhone szkło podrożało i czeka teraz szukanie go na Allegro. Mimo to zachęcam Was koledzy do stosowania szkła hartowanego na naszych lunach gdyż wydatek na szkło jest zdecydowanie niższy niż wydatek na wymianę całego wyświetlacza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wozzo

Popieram kolegę, u mnie 2 dni po założeniu szkła telefon przeżył upadek na kostkę wyświetlaczem do dołu. Szkło pęknięte, ale dotyk ochroniony. Super sprawa, można zaoszczędzić sporo kasy. Ja swoje kupiłem na allegro za ok 30 zł, oryginalne od Myphone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się zastanawiam nad zakupem kompletu szkła hartowanego i silikonowego etui w cenie za 54 złote z Allegro. To chyba będzie dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam pytanie o to szkło do naszej Luny. Ja mam swoją Lunę ze szkłem prawie 9 miesięcy. Czy jest jakiś termin jak gdyby użytkowania szkła hartowanego przyklejonego do telefonu? Czytałem kiedyś o zespojeniu się foli do urządzeń gdy "klej" po prostu zasechł i w efekcie nie dało się nawet zdrapać resztek foli, choć w typ przypadku mowa o szkle, więc sprawa ma się nieco inaczej. Z drugiej zaś strony i tak tam folia też chyba jest by jakoś spajała całość, gdyby doszło do rozbicia- tak jak przednia szyba w samochodach. Mimo wszystko, czy są jakieś ograniczenia lub przeciwwskazania użytkowe? W końcu pod spodem ten pseudo klej będący chyba jakimś olejem (wygląda jak rzadki olej) czy gęstym płynem ma prawo pod wpływem czasu zmienić swoje właściwości. 

Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi