Skocz do zawartości
shogo23

rom [N910C Exynos] eRobot ROM dla Note4 - v.33 Root MultiCSC Aroma

Rekomendowane odpowiedzi

Który rom bardziej polecacie ? Ten czy sixperience? Chodzi mi w szczególności o szybkość działania.Sixperience jest na podstawie s6 a erobot że screenów widzę że jest od Note 4.

Możecie mi przedstawić krótko opinie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shogo23

Jeżeli chodzi o szybkość działania, zdecydowanie polecam eRobot a tym bardziej jeżeli chodzi o stabilność względem sixperience zedecydowanie przewaza na stronę eRobot. Reasumując Az takiej różnicy w wodotryskach nie ma a dostajesz rom szybki i stabilny. Instalowałem zaraz po ukazaniu sie sixperience ale na dzień dobry przywitało mnie kilka FC więc dałem sobie spokój. Tak naprawdę brakuje mi tylko pogody z S6 bo wideget można przewijać o wcześniej ustalone miejscowości. Może port N5 wniesie jakiś powiew świeżości w nasze sprzęty ;)

Edytowane przez shogo23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam z niecierpliwością na ten od Note 5 :/

Mam tego sixperience i jedyne błędy to YouTube zacina przy 1080p i wycinka obrazu :/

Myślę nad zmiana na erobot ale jak za niedługo ma być note 5 to chyba nie warto wszystkiego od nowa ?

Co sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shogo23

Nie wiadomo, kiedy się pojawi N5port ale to już Twoja decyzja, sam powinieneś spróbować i wyciągnąć własne wnioski. Tym bardziej jako że będzie to pierwszy port N5 napewno nie będzie bez skazy,

Edytowane przez shogo23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to mam zgryz, czekać na port , czy wypróbować wcześniej eRobot-a, RulingLite działa bez zastrzeżeń również, bez instalki się nie przekonam , który lepszy.
    Generalnie to dla mnie te romy się niczym nie różnią, na co zwracam uwagę to: stabilność, możliwość wprowadzenia profili przez SetCpu, nie każdy kernel daje taką możliwość, a jeszcze lepiej jak można napięciami się bawić, choć tego jeszcze na N4 nie robiłem.
    A co do wyglądu to TachWiz zamieniam zawsze na Nova.

Mogę prosić o szczegółowe screeny z tego romu od 100% do 5-10%, z wyszczególnieniem czasu działania ekranu, oraz szczegółów historii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aro121

Działa s health ?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shogo23

Dziala

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam erobtoa i jest tak ze co jakiś czas wywala mi kartę pamięci juz zrobiłem format i dalej to samo na niszym romie 5.0.2 tak się nie działo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shogo23

Czy instalowales na baze stoka5.1.1? Czy wykonales instalke z opcja super wipe? Ja nie mialem z karta problemu przez 3 wersje erobot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Shogo23, romu stock 5.1.1. od nowa nie instalowałem ponieważ takowy już miałem, ten rom to pierwsza modyfikacja tego telefonu, w Philz użyłem wszystkich opcji wipe i wtedy instalowałem rom drugi raz, znowu crash, dopiero za trzecim razem gdy zaznaczyłem super wipe w AROMA to rom wskoczył poprawnie. Jeszcze jedno pytanie, nie podoba mi się kilka elementów wybranych z AROMy, czy mogę odpalić ją na nowo i beż żadnych wipe itd pozmieniać sobie to, co mi nie pasuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi