Skocz do zawartości
Hardkorowy Marcin

ROM [Najnowsza wersja] ANDROIUM 6 - Android 5.1.1 AOSP (29.11.2015)

Rekomendowane odpowiedzi

fiskomp

Jest patch który naprawia Storage0=pamięć telefonu.

Nie jest to od tego romu ale działa. Pochodzi chyba z romu carbon.

Link do patcha >>>>>https://mega.nz/#!IgI1QI7Q!ZfAn-HgDfgZBYp3G33gQ40WLjp3a8-wpvHxPXsPF888

Podmieniony kernel z romu Androium.

No niestety, ale po zapodaniu tego patcha, owszem zamienia kolejność i nazewnictwo, ale równiż rozwala odczyt pamięci wewnętrznej. Pokazuje, że ma 0B wolnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    situ

Też zauważyłem ze jest problem z tym patchem nie do końca był przetestowany,wiec podaje link do restore.

Autor tego patcha pracuje nad problemem .Restarty pomagają do poprawnej wyświetlania pamięci ale jest to problematyczne.

Link do restore >>>>>https://mega.nz/#!hgBy3YDb!WGn1oeOFj9tcGftWsgFFqdcZo2eqlI3PaRcb4ZkhX34

Edytowane przez situ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fiskomp

@UP - Co robi to restore ? Zamienia spowrotem kolejność numeracji pamięci ?

Kurcze, czy aż tak trudno wziąć z oryginalnego VIBEUI fragment kodu z zarządzaniem pamięciami ? Czemu w ASOP to jest zamienione ? Taki fajny ROM, a szlag mnie trafia, bo ciężko utrzymać porządek na microSD, bo o testach innych romów to nie mówię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na szczęście zrobiłem backup systemu w TWRP przed zainstalowaniem patcha. Problem ze "zanikaniem" pamięci wewnętrznej wystąpił u mnie 2x. Przywróciłem poprzednią wersje z kopii zapasowej. Wolę jak na razie mieć zmienioną numerację pamięci, aż tak bardzo nie przeszkadza. Płynność tego ROMu sporo wybacza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fiskomp

@@perqsista - Ja straciłem 2 godziny z życia, bo o dziwo aplikacje instalują sie "normalnie", dopiero jaja wychodzą przy niuansach. Ja np zdziwiłem sie jak w Swype nie miałem j. polskiego. Daję zainstaluj, a on mi że miejsca nie ma. A to już było na koniec wszelkiego "dopieszczania". Pacz instalowałem zaraz po instalce ROM'u. Możesz sobie wyobrazić mój wk......w.

Może jak znajdę siłę zainstaluję jutro "po staremu". Ale czym on będzie lepszy od Limonchello ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ROM super ale mam jeden mega problem :

Gry takie jak asphalt 8 albo order and haos 2 nie instalują się zawiesza się na pobieraniu cały czas pisze pobieranie i 0 procent sprawdzi ktoś czy mu wogole ruszy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fiskomp

@@MajinSky - nie ruszy, bo ma właśnie porąbane z tymi pamieciami. Szlag mnie trafia. Co fajny rom, to cos zdupczone. Zmowa jakaś czy jaki pies. Dodawane jakies multum dodatkó, a podstawowe funkcjonalności można o kand d..... rozbić. Hiszpanie to jednak dziwny naród :D

Jak to tak, to jeszcze gorzej ;)

Edytowane przez fiskomp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom jest francuski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja nie mam żadnych problemów, Rom świetny, z Light Flow i dioda LED działa, brakuje mi jedynie doubletap2wake, ale da radę przeżyć, najlepszy rom na jakim pracowałem do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da się jakoś ustawić w light flow aby dioda migała, a nie tylko się świeciła?

Edytowane przez awygo
    Nie cytuj w całości postów bezpośrednio poprzedzających.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi