Skocz do zawartości
lukpiecz

LG Spirit 4g LTE - Kilka pytań przed i po zakupie.

Rekomendowane odpowiedzi

Preza

@up Jak pewnie kolego zauważyłeś pisałem to na podstawie innych telefonów. Nie było tak, że telefony przyśpieszały,tylko pogoda się nie przeładowywała

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69
    co do baterii to ja jestem mile zaskoczony okolo 2 godz rozmów,około 20 sms,parę fotek i filmików,muzyka,granie itp oraz caly czas włączone dane spokojnie 2 dni użytkowania.

Jakby ten LG tyle wytrzymał co piszesz to bym go od razu kupił :), bo bateria to dla mnie priorytet ... więc na razie czekam z niecierpliwością na zrzut ekranu z czasem pracy baterii.

Czy możecie napisać ile czasu trwa ładowanie ? (jakie ma parametry ładowarka, chodzi mi o natężenie A) i druga sprawa telefon jest lekko zakrzywiony, ciekawe czy będą do niego dostępne dopasowane "wykrzywione" sylikonowe etui :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do etui - sam się zastanawiam czy będzie zakrzywione...nie nastawiałbym się, ale z drugiej strony - quick circle jest wykrywane przez stykanie się z powierzchnią. Ładowanie trwa 2-3 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kr16

Jak wypada jakość muzyki na dobrych słuchawkach? I pytanie co do jakości zdjęć z aparatu znośne są?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do muzyki - jeśli jesteś audiofilem to jest słabo. Mam soundmagic E10 i telefon gra bardzo basowo.

Zdjęcia - im więcej ich robię tym bardziej mnie zaskakują - są dobre, jeśli nie bardzo dobre.

Poza tym, w sieci pojawiły się etui do Spirita:

http://www.aliexpress.com/item/New-Matte-Pudding-Soft-TPU-Gel-Skin-Cover-Case-For-LG-Spirit-H440y-C70/32314248586.html- gumowe

http://www.aliexpress.com/item/NILLKIN-New-Quality-Leather-Case-Sparkle-Series-Slim-Leather-Protective-Case-For-LG-Spirit-H440Y-Retail/32314655525.html- z quick circle od Nillkina za 40zł - mniam. Będę zamawiał.

Znalazłem jeszcze oryginalne LG w Holandii, za jakieś 30 euro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako posiadacz dorzucę kilka groszy. Bateria: jako że jestem przyzwyczajony do codzinnego ładowania to dla mnie ok. Jeden dzień spokojnie wytrzymuje, trasmisja danych włączona przez połowę dnia, druga połowa Wi-Fi, podświetlenie ekranu średnio 50-60%, czasami  ok. 1h hotspotu i oczywiscie gierki, aplikacji etc. :D Brak diody powiadomień jest troszkę uciążliwy ale myślę że da się to przeżyć. Przyciski z tyłu: jeszcze się nie przyzwyczaiłem więc nie wypowiadam się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie zacina się zbyt często? robi w miarę dobre zdjęcia i nagrywa nieźle? a jak z grami? asphalt 8 działa? nic nie trzeszczy itp.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kr16

Ja mam od piątku skusiła mnie dobra cena na allegro :-) ekran świetny w tej cenie wydajność ok choć potrafi czasem przyciąć nawet na kilka sekund albo np. przeladowac widzet pogody bateria może być przy włączonym lte i synchronizacji 3 kont pocztowych wytrzyma od rana do wieczora mi to wystarczy. Zdjęcia robi ok przy dobrym świetle nawet lepiej niż ok :-) tylna klapką podatna na rysy od leżenia na stole mam kilka mikro rysek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem nieco ponad tydzień temu i póki co jestem zadowolony. Ekran bardzo dobry, na duży plus małe ramki po bokach ekranu [emoji4] faktycznie zdarzają sie lekkie przycięcia, mam nadzieję, że bedą aktualizacje, które to poprawią. Nie znaczy to, że jest jakoś tragicznie, wręcz przeciwnie, przy normalnym użytkowaniu śmiga bardzo dobrze [emoji4] z gier mam tylko Entwined Challenge i Kingdom Rush - chodzą bez zarzutu. Na mojej klapce (kolor gold) żadnych rysek jeszcze nie zauważyłem, podoba mi się jej faktura imitująca szczotkowane aluminium. Polecam ze swojej strony zaopatrzyć się w jakąś folię, bo ekran strasznie się palcuje (mam 3mk matte i wygląda to teraz o wiele lepiej).

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi