Skocz do zawartości
Rysiob

INFO MyPhone L-Line - 4,5" z LTE i baterią 3000mAh

Rekomendowane odpowiedzi

78just
    Najwidoczniej jeszcze nikt nie kupił, a swoją drogą recenzji w sieci brak czyli MypHone skąpi na promocji i nie chce rozsyłać telefonu do testów

flagowym produktem myphone sa teraz modele hammer axe, to na nie idzie glowna promocja

nieraz aplikacje odmawiaja posłuszeństwa i po prostu sie wyłączaja, jest to rzadkie zjawisko, ale bywa.

jak i w innych urzadzeniach z androidem, zadna nowosc, mnie zwykle wysypuje sie albo wbk albo jomonster 

czytalem na necie, ze lollipop 5.1.0 troche sie przycina i google naprawił dopiero to w wersji 5.1.1,

to poczytaj jak przycinaly i zwieszaly sie wersje 5.0 \ 5.0.1 \ 5.0.2 , to i tak fenomen ze myphone dal od razu 5.1

Niestety marne szanse żeby wyszła aktualizacja do wyższego andka na jakikolwiek telefon MyPhone., tym samym i na L-Line pewnie nie wyjdzie.

ja na flagowych produktach google czyli tablecie nexus nie moge sie doczekac aktualizacji do 5.1 niewspominajac o 5.2, ktory dopiero ma znikomy % urzadzen, wiec nie rozpedzajmy sie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

zaryzykowałem i zamówiłem to "cudo" w przedsprzedaży. Telefon dotarł także w piątek rano, więc około 10tej był już naładowany i gotowy do pracy. U mnie język po uruchomieniu był fiński, ale dało się przestawić na polski od razu.

Wersja srebrna/czarna wygląda całkiem dobrze, można się przyczepić trochę tylnej klapki ale widywałem dużo gorsze rozwiązania - za tą cenę jest przyzwoicie.

Zasięg GSM i WiFi łapie bardzo ładnie, bije o głowę iphone3 który gubi się jak wchodzę głębiej do budynku, tutaj co najwyżej gubię 4G i spadam do Edge, ale sygnał telefonu trzyma się ładnie, tak samo wifi.

Co do zwieszania się aplikacji to jest tak jak wszędzie ale to przypadłość każdego andka.

Trochę boli 1GB ramu, a także karta graficzna, mogło być tutaj trochę lepiej, ale w Order & Chaos 2 da się grać bez problemowo (więcej gier nie testowałem, a ta akurat była jako nowość).

Ekran dotykowy reaguje poprawnie, dużo lepiej niż na "tanich" telefonach, za tą cenę nie należy się spodziewać cudów jest skutecznie.

Tak samo rozdzielczość, na 4,5" wystarczy, do przejrzenia poczty na spokojnie, sprawdzenia wiadomości na stronie też, pobawienia się gierką także, obejrzenia YT także. Mnie osobiście brak fullhd nie przeszkadza, a oszczędność baterii dzięki mniejszemu ekranowi będzie lepsza. Jasność ekranu jest dobra nawet w słońcu jest czytelnie co jest sporym plusem.

Bateria 3000mAh chyba spełni oczekiwania, mamy wtorek 5 rano i widzę 53% (telefon ładowany w piątek około 10tej rano), co prawda nie obciążałem go zbytnio, trochę pograłem w OC2, trochę rozmawiałem, wifi włączone cały czas, tak samo transmisja danych. Trochę połaziłem po necie, sprawdziłem filmy z YT i odtwarzanie muzyki. Za trochę będzie wiadomo jak realnie trzyma ten telefon.

Ogólnie jestem pozytywnie nastawiony po tych paru dniach, szału może nie ma, ale telefon jest raczej wart swojej ceny. Za parę dni pewnie będzie wiadomo o nim więcej jak trafi do większej liczby osób i będzie dogłębniej przetestowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety marne szanse żeby wyszła aktualizacja do wyższego andka na jakikolwiek telefon MyPhone., tym samym i na L-Line pewnie nie wyjdzie.

ja na flagowych produktach google czyli tablecie nexus nie moge sie doczekac aktualizacji do 5.1 niewspominajac o 5.2, ktory dopiero ma znikomy % urzadzen, wiec nie rozpedzajmy sie

Proszę nie porównuj trybu aktualizacji Nexusów do MyPhone :) Nie zdarzyło się żeby MyPhone wydał aktualizację podwyższającą wersję androida, gdzie Google dla nawet najstarszych nexusów wydaje w miarę często.

Kupując smartfony od MP, trzeba wsiąść pod uwagę fakt, że wersja systemu Android raczej nie zostanie zaktualizowana do nowszej. W tym wypadku nie ma tragedii, 5.1 jest w miarę nowym systemem, ale na nowszy nie ma co liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam swojego też od ok tygodnia.
    Przy pierwszym uruchomieniu faktycznie chyba się uruchomnił po nie-polsku, ale od razu była lista jezyków z której wybrałem polski, wiec nie ma problemu.

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne.

Z reguły mi się po ok 0,5 dnia (lub kilku h) zabawy nowy telefon rozładowywał, natomiast tego ładowałem po 2;)
    Teraz testuje max baterii (2g zamiast 4g, sciemniony ekran i wyłączona synchronizacja automatyczna, ale łącznie ok 3-5h rozmów) i już 4 dni trzyma a nadal mam 1/3 baterii.
    Chociaż za 1 razem ostanie 15% zleciało (do 6%) w ciągu ok 5-10 minut, potem od razu podłączyłem do ładowania. Zobaczymy jak teraz będzie..
    Bateria niestety się długo ładuje ok 5h ale za to naprawde długo trzyma.

Mam białą wersję. Generalnie bardzo mi się podoba, chociaż plastik na bokach wydaje mi się trochę tandetny.
    To samo z ładowarką i słuchawkami - brzydkie:P

Android 5.1 fajna sprawa. Jest trochę udogodnień w porównaniu do 4-ki.
    Co do samego działania to działa b.płynnie. Jeszcze mi się nie zawiesił.
    Jakiś opóźnień też nie zauważyłem w prównaniu do poprzedniego Samsunga Galaxy Trend, wg mnie L-line działa lepiej.

Jak dla mnie nie jest za duży - w miarę wygodnie obsługuje się go 1 ręką, i nie wypycha za bardzo kieszeni - super;)
    Są też "przyciski" poniżej ekranu, a nie tak jak w niektórych, że przyciski wyświetlają się na ekranie (i przez to zmniejszają powierzchnie widoczną) + wyjmowalna bateria (trochę waży) - good job MyPhone;)

Brakuje mi tylko do niego dodatków (tj gumy, żeby zabezpieczyć boki telefonu).
    Pewnie jeżeli w ogóle bedzie to trzeba będzie trochę poczekać - póki co noszę w skarpecie:/

Generalnie polecam:)

aha i automatyczna jasność mnie wkurzała - zwłaszcza jak było ciemno to podświetlanie ekranu migotało wiec wyłączyłem.

Edytowane przez mwoz123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    w3d

Witajcie! I ja stałem się szczęśliwym posiadaczem tego modelu. Fajnie, że waży tylko 145g, nie >200, jak w niektórych miejscach piszą.

1. Czy komuś udało się zrobić roota? Rootgenius mnie zawiódł.

2. Czy jest jakaś opcja połączenia telefonu z komputerem tak, żeby pokazywał litery dysku?

3. Czy komuś udało się pobrać aktualizację? U mnie wykrywa 1.0.7 ale występuje "błąd przy pobieraniu"

Nikt nic?

Edytowane przez w3d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rysiob

Ad. 1. Spróbuj programem iRoot z poziomu komputera.

Ad. 2. Czy po połączeniu z komputerem kablem pojawia się coś w pasku powiadomień? Jeśli tak, to kliknij i wybierz pozycję debugowanie USB.

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    w3d

@@Rysiob - dzięki!

Rootem pobawię się wieczorem, co do Ad.2. - pojawia się i wyświetla w Moim Komputerze, ale nie można ustawić, żeby były literki dysków - preferuję Total Commandera, a to do niego niezbędne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rysiob

Niech zgadnę, wyświetla się jako urządzenie "MypHone L-line"? Trzeba zrobić tak, żeby widział dysk wewnętrzny (wbudowany w telefon) i dysk SD w telefonie. Pobaw się opcja debugowania. Nie pamiętam jak w lollipopie wyglądają te opcje.

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    w3d

Ad.2 - pogrzebałem i już jest dobrze z wyświetlaniem litery dysku (akurat wyświetla się tylko karta SD, nie wiem czemu nie wyświetla się pamięć wewnętrzna),  ale to o to mi chodziło.

Ad.1 - iRoot 1.8.5 nie działa, KingRoot 4.5 też nie

Ad.3 Nikt nie próbował aktualizacji?

Znalazłem następujące błędy: 

1. screenshot robi ok 5 skrinów za każdym razem (skrót power+dół)

2. Dźwięk w grach jest na maksa -

np. w Zombie vs Plants 2 regluacje nic nie dają, jedynie można całkiem ściszyć

za to Army of Darkness w ogóle się wyłącza - zakładam, że to dźwięk

3. Potrzebuję tego roota, 2 telefony temu miałem 1 rdzeń i 512MB i Kit Kat dawał rady, tutaj Lolipop 5.1 łapie lagi, bo pamięć jest na skraju przepełnienia.

edit. Po restarcie problem skrinów zniknął. Dźwięku też, jest bardzo głośna ale to po prostu taki telefon.

Wyłączyłem zbędne programy, których nie da się usunąć (producent podobno ma umożliwić usunięcie w aktualizacji) i telefon tak już nie laguje.

Edytowane przez w3d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    -adam
    Ad.3 Nikt nie próbował aktualizacji?

Próbował niby coś jest ale nie pobiera ,chyba że są jakieś tajemne opcje które trzeba uaktywnić.

Na ich stronie też nie ma żadnej informacji.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi