Skocz do zawartości
Rysiob

INFO MyPhone L-Line - 4,5" z LTE i baterią 3000mAh

Rekomendowane odpowiedzi

MyPhone NIE WYDAŁ (jak na razie mam nadzieję) aktualizacji z nowszym androidem do jakiegokolwiek swojego smartfona. Google czasami faktycznie różnie aktualizuje androida w urządzeniach linii Nexus, ale w końcu "coś" tam daje

ok, nie wydał, ale chodzi mi o to że czasem gonienie za tym króliczkiem nie ma sensu, i w tym wypadku to że nie wydał nic nie zmienia, szczegolnie w tych modelach ktore na starcie dostaly KK

Gonienie za króliczkiem? :) Czyli jesteś za fragmentacją androida? Zmiany w wersjach systemu Andoida są z reguły na tyle znaczace że chąc nie chcąc aktualizacja do nowszych wersji powinna być gwarantowana wraz z zakupem urządzenia.

Tutaj tego nie ma i raczej nie będzie, dlatego pomimo dobrze sprawującego się nexta (a porządnie zaczął działać dopiero na zmodyfikowanym sofcie), raczej już nie kupię ponownie smartfona firmy MyPhone.

Coby zapoznac się bliżej z róznicami pomiędzy systemami polecam skrótowy opis na wikipedii albo wujka google. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zmiany w wersjach systemu Andoida są z reguły na tyle znaczace że chąc nie chcąc aktualizacja do nowszych wersji powinna być gwarantowana wraz z zakupem urządzenia....raczej już nie kupię ponownie smartfona firmy MyPhone.  

Ale czy tacy producenci jak Sony, Samsung, LG gwarantują aktualizacje swoich telefonów? Topowych modeli tak ale dla tych ze ze średniej czy dolnej pułki nie mają co liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale czy tacy producenci jak Sony, Samsung, LG gwarantują aktualizacje swoich telefonów? Topowych modeli tak ale dla tych ze ze średniej czy dolnej pułki nie mają co liczyć.

Generalnie każdy producent ma jakąś politykę odnośnie wsparcia swoich produktów, z reguły im tańszy model tym gorsze wsparcie. Decydując się na słabszy model Samsunga czy LG z góry wiesz że będzie albo nie będzie aktualizacji. A jak jest u MyPhone? Które modele z górnej półki będą posiadały wsparcie do nowszego (w miarę aktualnego) systemu?

Zasadniczo linie Nexusów i Android One mają "gwarancję" aktualizacji oraz motorola się jeszcze stara aktualizować na bieżąco swoje produkty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    w3d

Tymczasem nowy KingRoot nadal nie umie zrootować telefonu...

edit. Czy można jakoś odznaczyć weryfikację aplikacji?

Przy kilku aplikacjach mam "Błąd analizowania. Podczas analizowania pakietu wystąpił błąd".

Dodatkowo mam pytanie - ustawiłem sobie MP3kę jako dzwonek oraz do kilku numerów przypisałem inne dzwonki.

Tylko jak dzwonią te "inne" osoby, jest sygnał, inaczej działa wyłącznie wibracja. W ustawieniach np. głośności po pogłośnieniu dzwonka, dźwięk jest ok, tymbardziej tego nie rozumiem.

Edytowane przez w3d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Generalnie każdy producent ma jakąś politykę odnośnie wsparcia swoich produktów, z reguły im tańszy model tym gorsze wsparcie. Decydując się na słabszy model Samsunga czy LG z góry wiesz że będzie albo nie będzie aktualizacji. A jak jest u MyPhone? Które modele z górnej półki będą posiadały wsparcie do nowszego (w miarę aktualnego) systemu?

Tylko trudno porównywać modele "z górnej półki" takich producentów jak myphone do sony, lG czy samsunga, chociażby pod względem ceny ;)

Jak życzą sobie 2000-2500zł. za słuchawkę to łaski z aktualizacją nie robią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    78just
    Gonienie za króliczkiem? Czyli jesteś za fragmentacją androida? Zmiany w wersjach systemu Andoida są z reguły na tyle znaczace że chąc nie chcąc aktualizacja do nowszych wersji powinna być gwarantowana wraz z zakupem urządzenia.

jetem za tym zeby urzadzenie dzialalo, szczegolnie najwazniejsze funkcje, i nie potrzebuje do tego kolejnych cyferek

a do momentu jak kazdy producent nie bedzie gwarantowal w kazdym modelu aktualizacji to uwazam ze nie ma co bic piany nad myphone, bo jak dotąd w zadnym urzadzeniu na androidzie jakie mialem nie bylo aktualizacji do najnowszej wersji systemu po jego zakupieniu

Decydując się na słabszy model Samsunga czy LG z góry wiesz że będzie albo nie będzie aktualizacji.

w budzetowych modelach faktycznie nie ma co liczyc, ale i w topowych, albo nawet ze srednio wysokiej polki nie ma aktualizacji do najnowszych wersji, przykladem jest chocby ten moj tablet, topowy google nexus 7 z 2012, aktualizacja do pobrania od pol roku w wersji 5.0.2 i nic pozatym !! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ems

@UP

Nie do końca tak jest ponieważ kupiłem jednego z tańszych Asusów Zenfone za ok 500 zł. Do tej pory miałem jedną dużą aktualizację z androida z wersji 4.4 do wersji 5.0. Z tego co wiem ten smartfon ma obiecaną aktualizację do wersji 6.0, więc jak firmie zależy to się da. ASUS zdobył swoją postawą mój szacunek i zwiększył szansę na to że następny smartfon również kupię u nich. Niech inne firmy się uczą.

Co nie zmienia faktu że myphone robi niezłe smartfony. Model L-Line podoba mi się głównie ze względu na dobrą baterię, LTE i korzystną cenę.

Edytowane przez Mattonemarsh
    Nie ma potrzeby cytowania CAŁEGO postu poprzedzającego. wystarczy @UP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    w3d

Witajcie. Serio nikt nie wie jak przywrócić dźwięk dzwonka (przypisane indywidualnie mp3 działa, ale ustawiony ogólny dzwonek w tym formacie już nie)?

Z rootem nikt niczego nie wykombinował?

Telefon strasznie laguje, po wybraniu numeru ze skrótu z pulpitu muszę czekać 5 sekund. Opera włącza się z 10, mapy google to już kwestia minuty. Zaczynam żałować, bateria trzyma świetnie ale tempo uruchamiania aplikacji było ok na standardy sprzed 5 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    78just

moze cos sie polagowalo, reset do ustawien fabrycznych albo czyszczenie pamiecie bym sugerowal

. Do tej pory miałem jedną dużą aktualizację z androida z wersji 4.4 do wersji 5.0. Z tego co wiem ten smartfon ma obiecaną aktualizację do wersji 6.0,

5.0 nie jest wersja aktualna, 5.2 obecnie jest, wiec takze cos zrobili, ale nie do konca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wie ktoś kiedy pojawi się ta "obiecana" aktualizacja, która rzekomo pozwoli na odinstalowanie tego "śmiecia" wrzuconego w telefon?

bo niby myPhone obiecał, ale jakoś cisza w tym temacie...

było też przez chwilę coś na OTA ale nie dało się zainstalować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi