Skocz do zawartości
Rysiob

INFO MyPhone L-Line - 4,5" z LTE i baterią 3000mAh

Rekomendowane odpowiedzi

Okoliczności

Nie dawno zakupiłem L-line z oznaczeniem kompilacji: L-Line_PL_V1.0.9.

Udało mi się z root-ować za pierwszym razem "kingo root"-em, po odinstalowaniu,

za drugim razem udało mi się wgrać root-a przez "kingroot" na androida jednak po wyłączeniu->włączeniu telefonu ekran zatrzymywał mi się na logo.

Aby przywrócić l-line do życia wgrałem przez "SP Flash Tool"  firmware wersji  L-Line_PL_V1.0.7, (problemy z aparatem latarką i aktualizacją), po czym znalazłem w wersji L-Line_PL_V1.0.1, tu brak całkowity aktualizacji.

Dodam, że po drugim razie root-a nie usunąłem i po flash-owaniu (wydaje mi się, że powinno usunąć roota) aplikacja "kingroot" w opcjach androida pod zakładką administratorzy urządzeń pojawia się tak jak by miała nadane uprawnienia, ale sama aplikacja root-a nie widzi.

Stąd moje pytanie?

Zastanawiałem się jeszcze nad opcja „formatuj tel. za wyjątkiem bootloader-a” a potem aktualizuj w programie „SP Flash Tool”, ale obawiam się utraty IMEI. Ktoś może korzystał z tej opcji w  „SP Flash Tool”?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć możecie podesłać link do rom- u  L-Line_PL_V1.0.1 , Po wgraniu L-Line_PL_V1.0.7 - telefon padł - wyświetla same linie. proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi